Karta Sąd ostateczny – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Sąd ostateczny

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest numerem dwadzieścia. Jest to wyższy poziom świadomości. Należy zastanowić się nad własnym postępowaniem. Co spowodują nasze działania? Jaki będzie ich wynik? Złe zachowania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą zraniliśmy. Możemy spytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego sobie życzy? Karta uprasza o jeszcze jeden powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawienie popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zamknąć ten rozdział i rozpocząć wszystko od nowa. Tak, żeby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Karta Sąd ostateczny – w miłości i uczuciach

Karta: Sąd ostateczny – praca

W sferze zawodowej nadejdą rozliczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, a więc skończyć pewien etap. Równie dobrze możemy zyskać nowe perspektywy. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na odpowiednim stanowisku. Dlatego przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

Karta tarota Sąd ostateczny jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce podzieli się z nami radosną nowiną – znalazła już powołanie. Odczuwa, iż znajduje się we właściwym miejscu. Wyznaje wartości, którym jest nadzwyczaj oddana. Ciężko zmienić taką osobę. Sąd Ostateczny mówi o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Karta tarota Sąd ostateczny: Przyszłe wydarzenia

Nastąpią istotne zmiany w życiu. Właściwie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie i rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo bądź też rozwód. Praca lub bezrobocie. Poznanie kogoś wartościowego bądź też wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat nieszczerego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny a uczucia

Trzeba poprosić Wszechświat o znalezienie miłości. Niechaj ukaże nam odpowiednią drogę. Karta wielokrotnie oznacza pełną świadomość. Dlatego łatwo będzie zauważyć intencje napotkanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, w którym poznamy jego prawdziwe oblicze. Szlachetne, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym wypadku maska odsłoni okropną osobowość.

Sąd ostateczny: Rada Tarota

Dzisiaj może nadarzyć się okazja do tego, by rozwiązać problem. Z tego powodu należy obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy nadszedł ten czas? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, żebyśmy mogli z niego czerpać i zakończyć trudne sprawy? Powinno się poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat chce nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i posłusznie podążajmy za nim. Nadciąga coś dobrego!

Sąd ostateczny: tarot zamiary

Nieoczekiwane zmiany. Związek, który wygasał, może rozpalić się od nowa. Karta może symbolizować małżeństwo, narodziny dziecka. Jednak zmiany nie muszą być pozytywne. Mogą działać na odwrót. Sąd Ostateczny może więc oznaczać rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Należy przeanalizować sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.