Karta Gwiazda – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Gwiazda

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Uosabia uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pomyślną wróżbą. Przynosi pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy i uprasza, aby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, że najmroczniejsze sytuacje w końcu ustąpią drogę jasnym, pozytywnym momentom. Może sygnalizować zakończenie choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta pokazuje, aby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych umiejętności, z tego powodu jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Wielokrotnie jest następstwem karty Wieża, która niosła za sobą spustoszenie. Ufnie spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ważmy się stawiać małych kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Karta Gwiazda – w miłości i uczuciach

Gwiazda a uczucia

Pewność siebie, pozytywny nastrój, naturalność to cechy, które ułatwiają wejście w nowy związek. Są to pożądane cechy przez społeczeństwo i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta ukazuje romantyczne momenty. Eremita jako dobrotliwy symbol pełen zezwala na to, żeby w krótkim okresie odnaleźć miłość.

Gwiazda: tarot zamiary

Gwiazda oznacza doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zagości zrozumienie, harmonia, brak kłótni, bliskość. Nierzadko oznacza łatwość zajścia w ciąże! Jeżeli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia relacji. Uzdrowienie można zyskać tylko poprzez „wyrzucenie trucizny”.

Karta: Gwiazda – praca

Kreatywność w karcie uosabia zawody, w których można ją wykorzystać. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy osiągnąć dobre wyniki. Pomysłowość to też znalezienie pomysłu na dobry zarobek! Może oznaczać także zadowolenie z pracy twórczej i pokazywać, iż to prawidłowa dla nas droga kariery!

Karta tarota Gwiazda jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, może być zakochana lub też otaczać dobrocią innych. Prawdopodobnie będzie uczęszczała na fizjoterapie lub rehabilitację, ponieważ Eremita oznacza uzdrowienie. Charakteryzuje ją spokój ducha, zrównoważenie i atrakcyjność fizyczna. Dzięki nieprzeciętnej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Karta tarota Gwiazda: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które będą pojawiały się w najbliższym okresie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum lub też spotkać artystę. Pojawią się propozycje pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź też warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta wskazuje na zawieranie znajomości lub też rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

Gwiazda: Rada Tarota

Nie martwmy się zbytnio, ponieważ Wszechświat otacza nas opieką. Poczujmy dobrotliwość, która na nas spływa. Zaufajmy, że wszystko dobrze się ułoży. Doceniajmy i uwierzmy w to, że Siła Wyższa ma nieograniczoną moc! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha oraz umysłu. Skupmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.