Karta Świat – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty KARTA X

Świat (Wszechświat) oznaczony jest cyfrą dwadzieścia jeden. Reprezentuje początek. Przypomina nam, iż zasoby wszechświata są nieograniczone. Jest dużo tajemnic do odkrycia. Pokazuje to, iż pewien okres się skończył, jednakże podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie można wskazać początku ani końca. Karta chce wyzwolić nas od czegoś, co nas powstrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy ziać niechęcią do tej karty, bo wymusza pożegnanie z czymś ważnym. Z pewnością byliśmy mocno przywiązani. Jako efekt bolesnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek oraz pretensje. Jednakże po czasie zrozumiemy, że było to konieczne, żeby zyskać nowe możliwości i otworzyć się na nie.

Karta Świat – w miłości i uczuciach

Karta tarota KARTA X jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce nie będzie traciła czasu na to, aby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z komunikowaniem wprost, a rozmowa z nią jest niesamowicie ciekawa. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Dostrzeżemy, iż jest ciekawa świata, z tego powodu zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

KARTA X: Rada Tarota

Karta doradza, by zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, ciągłe wspomnienia wywołają nostalgię i sprawią, iż nie będziemy chcieli zakończyć pewnego etapu w życiu. Jest to nieuniknione i musimy się z tym pogodzić. Jednakże nie zapominajmy, iż koniec to początek czegoś nowego.

KARTA X a uczucia

Karta nierzadko mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli w tym momencie jesteśmy w związku, to może zwiastować zakończenie go. Szczególnie, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sygnalizować poznanie interesującej osoby innej narodowości!

Karta: KARTA X – praca

Świat może opowiadać o tym, iż uda nam się odkryć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która proponuje tak dobre warunki, że będziemy chcieli zostać tam na stałe. Tak samo może to oznaczać, że uda nam się nareszcie odkryć powołanie.

KARTA X: tarot zamiary

Może oznaczać narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Konflikty dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, gdyż skończył się okres nieszczęśliwych zdarzeń.

Karta tarota KARTA X: Przyszłe wydarzenia

Karta może zapowiadać sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z cudzoziemcami. Wskazuje na to, że osiągnęliśmy zamierzony sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to okres, w którym będzie nam się powodziło na wielu płaszczyznach.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.