Karta Księżyc – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Księżyc

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Symbolizuje działanie psychiki. Pokazuje zmiany oraz osiągnięcie dojrzałości. Często zapowiada, że zaczniemy w inny sposób pojmować świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas zmiana wewnętrzna. Karta chce przekazać, żeby nie kierować się tylko rozumem. Warto wcielić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc odkrywa sekrety, wyłania z ciemności prawdziwy kształt. Dlatego może zwiastować odrzucenie złudzeń. Jego światło potrafi uwydatnić urok. Czasem znaczenie karty jest wprost odwrotne- życie pełne nierealnych wytworów.

Karta Księżyc – w miłości i uczuciach

Księżyc: tarot zamiary

W pozytywnym aspekcie zwiastuje ciąże, W negatywnym z kolei brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg poprzedniego związku. Sytuacja stała się nieoczywista, toteż ciężko będzie utrzymać pozytywne wibracje. Niełatwo będzie się dogadać. Jest to czas kłamstw w stosunku do drugiej osoby.

Karta tarota Księżyc jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa mocne uczucia. Jej sny mogą być niecodzienne, gdyż jej wyobraźnia nie ma końca. Dlatego byłaby świetnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co ciekawe lubi działać na kilku płaszczyznach także ciężko określić jej zawód oraz konkretne hobby.

Księżyc a uczucia

Księżyc wielokrotnie symbolizuje fantazjowanie o romantycznej miłości. Są to fantazje tak oderwane od realnego świata, że trudno w nich szukać zdrowego widzenia związku. Pokazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty i uniesienia. Czasem ukazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zauroczenie przeżywane wewnętrznie.

Karta tarota Księżyc: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które niedługo nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się zdarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Na pewno wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do analizy, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Księżyc: Rada Tarota

Cel będzie wymagał od nas pełnej koncentracji. Nie warto przechodzić choć na moment do świata wyobraźni. Należy Jednakże zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły rady i rozwiązanie naszego problemu. Dzisiaj jest dobry dzień na to, by zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko powinno się działać rozsądnie.

Karta: Księżyc – praca

Księżyc radzi, aby przyłożyć się do zobowiązań. Wielokrotnie zapowiada utratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać niż leczyć dlatego też warto poświęcić czas, aby zadania wykonywać dokładniej niż dotychczas. Sprawdźmy kilkakrotnie, gdyż jesteśmy na celowniku szefa.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.