Opinie

Zobacz co inni mówią o mnie

“Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”
Pani Marzanna

“Dziekuje serdecznie To dziwne… bo wszystko sie zgadza co do joty… Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”
Pan Arkadiusz

“Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie – napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”
Pani Katarzyna

“ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”
Pani Grażyna

“Dziękuje panie bardzo za wróżbę w jakiś sposób rozjaśniła pani moje myśli zobaczymy jak się ułoży i czy się spełni. Podziękowałabym pani osobiście ale nie ma takiej możliwości, ale mogę jedynie panią polecić znajomym.”
Pani Iwona

“Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! ”
Pani Marta

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”
Pani Urszula

“Pani dobroć jest niezwykłą w dzisiejszych czasach. Wyruszyła mnie Pani bezinteresowność. Pogody i zdrowia, wszystkiego co najlepsze. Serdecznie pozdrawiam. Ewa ”
Pani Ewa

“No cóż.. To bardzo smutna dla mnie wiadomość, rzeczywiście widzę w niej wiele prawdy i miałem wrażenie, jakby znała mnie i naszą sytuację Pani od dawna. Dziękuje za szybką i obszerną odpowiedź, będę polecał. Pozdrawiam ”
Pan Dominik

“Witam serdecznie Napisała Pani , że nie dziękuję się za wróżbę , w związku z tym chciałabym wyrazić moją wdzięczność za przekazane mi wiadomości . Dały mi sporo do myślenia i wiele nadziei na przyszłość. Będę zaglądała na Pani stronę na Faceboku i możliwe , że za jakiś czas znowu korzystam. z Pani umiejętności. Pozdrawiam miło. ”
Pani Renata

Pozostałe opinie mogą Państwo sprawdzić na mojej innej stronie tutaj: https://otylia.net/wrozka-otylia/opinie.html