Karta Słońce – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Słońce

Słońce oznaczone jest numerem 19. Zapowiada nadejście lepszych czasów, szczęśliwe chwile. Oznacza zyskanie świadomości i rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię konieczną do działania czy też utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. Jest gotowy na to mentalnie. Słońce wróży sukces na wielu płaszczyznach. Dlatego jest to odpowiedni moment na rozpoczęcie przedsięwzięcia. Jest to karta przepełniona pozytywnością. Nie powinniśmy doszukiwać się w niej negatywnego przesłania. Po prostu go nie ma.

Karta Słońce – w miłości i uczuciach

Karta: Słońce – praca

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Być może ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź też awansu? Jest to okres samych pozytywnych zdarzeń. Słońce symbolizuje pomyślność, z tego powodu trzeba otworzyć własną działalność, zmienić pracę. Powinniśmy tylko zyskać. W sferze materialnej możemy liczyć na poprawę.

Karta tarota Słońce jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie tryskała energią oraz optymizmem. Czuje satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre zamiary. Nie sądzą, że może ich oszukać. Co więcej, szybko się do niej przekonują. Zawód, który pokazuje Słońce to artysta.

Słońce: Rada Tarota

To dobry dzień na pogodzenie się. Napotkamy niewielkie sukcesy i miłe niespodzianki. Zapomnijmy o zobowiązaniach. Życie to nie tylko wydatki, sprzątanie oraz praca. Jego elementem jest również pasja, hobby oraz piękno świata. Los uprasza, by być mu wdzięcznym za przychylność. Trzeba odszukać dawno zapomniane dziecięce serce i spojrzeć na świat niewinnymi oczami. Odszukajmy radość i przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Słońce a uczucia

Spełniona miłość to przesłanie Słońca. Zarówno dla singli, jak i zakochanych. Może zapowiadać odnalezienie miłości na całe życie. Szczere uczucie widoczne jest po obydwu stronach. Będzie to czas wypełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, że będziemy powracać do nich przez całe życie.

Karta tarota Słońce: Przyszłe wydarzenia

Wydarzenia będą przynosiły optymistyczne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach albo poznać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To okres najlepszych idei, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może oznaczać również przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Słońce: tarot zamiary

Pojawi się równowaga, wyrozumiałość i zażegnanie dawnych konfliktów. Partnerzy będą bezpośrednio okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to czas przepełniony miłością, która jest równie silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.