Karta Wieża – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Wieża

Wieża oznaczana jest cyfrą 16. Karta odkrywa prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Nadszedł czas, gdy trzeba zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Wszechświat zburzy fantazję, w którą tak silnie wierzyliśmy. Przychodzi moment, kiedy dobiega koniec czegoś ważnego. Choć to niełatwe będzie trzeba odszukać wewnętrzną siłę i pogodzić się z tym i przyjąć rolę pilnego ucznia. Na nowo musimy nabierać przekonań tym razem opartych na faktach. Karta czasami pokazuje przywiązanie do pieniędzy lub też uznania jakiejś sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Karta Wieża – w miłości i uczuciach

Karta: Wieża – praca

Wieża wielokrotnie reprezentuje stratę, dlatego możemy oczekiwać zgubienia istotnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadchodzą wydatki, które trzeba będzie zapłacić natychmiast. Dlatego sfera finansowa będzie mocno nadszarpnięta.

Wieża a uczucia

Wieża często przynosi oświecenie, przebudzenie. Tak naprawdę karta jest niekwestionowaną prawdą, która pokazuje przykrą rzeczywistość. Jest wymagającym nauczycielem, który chce nas czegoś nauczyć. Wieża oznacza, że mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Nakład rozpaczy jest przeogromny, lecz powinniśmy czuć wdzięczność za to, że nareszcie przejrzeliśmy na oczy.

Karta tarota Wieża jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie żegnała się z pewnym okresem w życiu. Niestety z negatywnymi odczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może być w przełomowym momencie życia, coś nowego, istotnego zaczyna wchodzić w drogę.

Karta tarota Wieża: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga wiele raptownych, niespodziewanych zdarzeń. Może to być wypadek, zwolnienie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma sposobu, aby to naprawić. Rzeczywistość pokaże nam, jak bardzo myliliśmy się w swoich przekonaniach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez oporu, boleśnie nas oszukać itp. itd. Może to spowodować porzucenie dotychczasowego stylu życia i zaczęcie wszystkiego na nowych warunkach.

Wieża: Rada Tarota

Jeżeli mamy wewnętrzne przeczucie, iż nadszedł czas pożegnać się z czymś, bez zastanawiania się to zróbmy. Najwyraźniej to dobry moment, aby zacząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, że jesteśmy kowalami własnego losu. Najgorsze co można uczynić to apatycznie przyglądać się narzuconemu biegowi wydarzeń. Dzisiejszy dzień będzie bogaty w niespodzianki.

Wieża: tarot zamiary

Wieża nie zwiastuje niczego dobrego dla związku. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeśli do tego nie dojdzie, to będą dominowały kłótnie, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się choćby w formie informacji o zdradzie dokonanej kilka lat wcześniej. Co może być naturalnie rozstrzygającym powodem do rozłąki. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.