Karta Umiarkowanie – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Umiarkowanie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest numerem czternaście. Uosabia utrzymanie harmonii pomiędzy wszystkimi sferami życia. Tej umiejętności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane tak samo. W przeciwnym wypadku wszystko zacznie się sypać, nic nie będzie działać właściwie. Nie może być tak, iż przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta prosi, by przemyśleć, w którym miejscu potrzebny jest umiar. Czego w naszym życiu jest zbyt wiele? Ukazuje jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają pełnej akceptacji – odszukanie umiaru między naszymi uczuciami względem osoby a prawdą, którą przedstawia nam logika.

Karta Umiarkowanie – w miłości i uczuciach

Karta tarota Umiarkowanie jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo wyrozumiała, oddana. Nie narzuca własnego zdania i próbuje znaleźć rozwiązanie najodpowiedniejsze dla każdej ze stron. Istotny jest dla niej honor.

Umiarkowanie a uczucia

Równowaga pokazuje osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest łatwo domyślić się, o czym tak naprawdę myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi porządnie to przemyśleć. Nie jest dwulicowa. Zła informacja jest taka, że karta niejednokrotnie oznacza obojętność. niełatwo będzie rozpocząć rozmowę lub flirt.

Umiarkowanie: Rada Tarota

Karta uprasza, aby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeżeli coś nam się nie uda, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy bierni. Wyciągajmy lekcję i nie bójmy się pomyłek! Tylko one są w stanie zbliżyć nas do celu i doprowadzić do doskonałości!

Karta tarota Umiarkowanie: Przyszłe wydarzenia

Przyszedł czas na odpoczynek, regenerację. Nie ma konfliktów międzyludzkich, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam doskwierać. Ostatni kamień spadł już z serca. Warto się poświęcić medytacji, miło spędzić czas. Relaks też jest zalecany. Pamiętajmy jednakże, że Umiarkowanie to zachowanie harmonii. Także nie przesadzajmy!

Karta: Umiarkowanie – praca

Równowaga ukazuje, iż jesteśmy dobrzy w zarządzaniu finansami. Jeśli jest taka potrzeba, to potrafimy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkowe pieniądze. Jest to okres, gdy wszystko będzie jak dawniej. Jeśli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić powoli. Na pewno zdążymy się do nich przygotować mentalnie.

Umiarkowanie: tarot zamiary

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Umiarkowanie nierzadko ukazuje pomoc, zrozumienie i umiejętność słuchania. Jeżeli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani zbyt dużo, ani zbyt mało. Jest to okres pełny spokoju dla związku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.