Karta Diabeł – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. Tak naprawdę wyłącznie my decydujemy czy ustępujemy tej kontroli. Jest parę znaczeń tej karty. Może ukazywać brak pewności siebie, dlatego nie podejmujemy działania. Sądzimy, że nie zasługujemy na dobro. Nic nam się nie uda. Osoba w energii Demona może chcieć przejąć kontrolę nad innymi przy pomocy manipulacji. Podstęp, agresja oraz nienawiść to jej nieodłączne elementy. Jest to ciemna strona naszej natury. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Czasami karta pokazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Karta Diabeł – w miłości i uczuciach

Karta tarota Diabeł: Przyszłe wydarzenia

Diabeł wskazuje na zniewolenie. Z tego powodu możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na opuszczenie osoby, która wyrządza nam krzywdę. Karta może zapowiadać nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Nietrudno i niedostrzegalnie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

Diabeł: Rada Tarota

Dziś niesamowicie łatwo wpaść w tarapaty. Ktoś może namówić nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym zasadom. Jeden drink? Przejście przez pasy na czerwonym świetle? Kradzież? Nierozważne wypowiedzenie z pracy? Wszystko prawdopodobne. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

Karta: Diabeł – praca

„Po trupach do celu”- karta ukazuje, iż mogliśmy osiągnąć korzyść materialną/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się niespodziewanego dopływu środków finansowych. Karta jednakże wskazuje na zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem możliwości zmiany pracy.

Diabeł: tarot zamiary

Ciężko ogarnąć jak właściwie działa ten związek. Możemy czuć się zdezorientowani. Demon pokazuje nasilone emocje. Czasami wręcz bycie uzależnionym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Odczuwa się przyciąganie. Często pokazuje relacje oparte na korzyściach seksualnych bądź też finansowych.

Karta tarota Diabeł jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Trudno jej zaaprobować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wzbudza sympatię płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi rządzić innymi, ponieważ ludzie ślepo za nią idą.

Diabeł a uczucia

Karta wskazuje na uleganie drugiej osobie. Ostrzega przed nieszczerymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednak ostrzega przed tym, iż to uczucie może wpływać na nas negatywnie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.