Karta Wisielec – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Wisielec

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą 12. Uosabia bierność albo zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to okres, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Zjawia się pragnienie oswobodzenia się. Nie mamy ochoty widzieć nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta odzwierciedla przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Spróbujmy spojrzeć na to z innej perspektywy. Trudne położenie, pragnienie przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skoncentrujmy się na podświadomości. Przemyślmy życie. Pomoże to w lepszym zrozumieniu sytuacji. Wisielec nierzadko ukazuje dobrowolne poświęcanie się.

Karta Wisielec – w miłości i uczuciach

Karta tarota Wisielec jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Niewiele się uzewnętrznia. jedynie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą niejednokrotnie błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie flegmatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać ze względu na to, że lubi się poświęcać.

Karta: Wisielec – praca

Wisielec to okres, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia tylko po to, żeby mieć za co żyć. Totalny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co liczyć na zmianę stanowiska lub też pracy. Dla osób szukających zatrudnienia możliwe jest, iż jeszcze długo przyjdzie im czekać na odpowiedź.

Wisielec: Rada Tarota

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to najważniejsze okaże się zostanie z boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to za mało, by w całości zrozumieć znaczenie istotnych zdarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Karta tarota Wisielec: Przyszłe wydarzenia

Karta uprasza, aby zatrzymać się i przemyśleć życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych efektów. Jeżeli wysłaliśmy list, to może zaginąć albo zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własny interes, to możemy długo czekać na odpowiedź lub uzyskać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, gdy utkniemy w miejscu. Czasem mówi o tym, że coś wartościowego zostanie nam odebrane.

Wisielec a uczucia

Zawieszony często zapowiada zastój w uczuciach. Jeśli do tej pory wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na następny krok. Czasem może pokazywać, że ta osoba niczym nowym nas nie zaskoczy. Cała jej osobowość szybko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników też nie ma dobrych wieści. Awersja do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Wisielec: tarot zamiary

W stałych związkach niejednokrotnie symbolizuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się niechęć do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ odczuwamy bezpieczeństwo oraz satysfakcję, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie silną stroną relacji w nadchodzącym czasie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.