Karta Moc – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Moc

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą 11. Symbolizuje współpracę między ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeżeli równowaga między nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować oraz dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, żeby ujarzmić nasze pragnienia. Naturalnie w celu zachowania równowagi. Moc chce, abyśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie posiadamy. Pomogą one zwalczyć wszystkie kłopoty. Niezależnie od ich znaczenia. Nic nie jest w stanie sprawić, abyśmy upadli na kolana.

Karta Moc – w miłości i uczuciach

Moc: Rada Tarota

Postarajmy się stworzyć równowagę. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym tak naprawdę się pasjonujemy. Lepiej zatrzymać ten sekret dla siebie a talenty i zaangażowanie wykorzystywać w konkretnym, ukrytym przed światem celu. Karta prosi jednak, aby nie obawiać się działania. Aczkolwiek trzeba zachować rozwagę.

Moc a uczucia

W pozytywnym aspekcie karta sygnalizuje, iż uda nam się wreszcie uznać własne ciało za coś szczególnego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami zaczniemy miłosną przygodę. Jest to czas, kiedy nabieramy skłonności do egzaltacji. Dlatego najlepiej już na początku zakomunikować, że jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Karta: Moc – praca

Moc może oznaczać troszczenie się o ludzi bądź też zwierzęta w miejscu pracy. Osiągniemy dobre wyniki w pracy i całkowicie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery materialnej oznacza to polepszenie się sytuacji materialnej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Karta tarota Moc: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga czas, który wymaga od nas nałożenia na siebie szczególnej dyscypliny, uporu i woli walki. Przeszkody ostatecznie uda nam się pokonać jednak nie będzie to łatwe. Siła czasami opowiada o tym, iż potrafimy nieumyślnie zdradzić czyjś sekret, nie potrafimy utrzymać języka za zębami.

Moc: tarot zamiary

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość należy znaleźć głównie w sobie. Dopiero potem obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla relacji karta przepowiada czas miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w wyolbrzymiony sposób.

Karta tarota Moc jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie kobietą, która umie idealnie kontrolować swoje życie. Potrafi narzucić sobie cel i usilnie się go trzymać. Charakteryzuje ją determinacja. Dlatego sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.