Karta Pustelnik – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Pustelnik

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem 9. Symbolizuje przebywanie w samotności, odejście na bok w celu wnikliwych analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, szuka sensu życia, pragnie zrozumieć swoją psychikę. Zdobędzie to wyłącznie odizolowanym, w pełni skoncentrowanym rozumem. Eremita oznacza medytację, poukładane w głowie myśli. Zdobywa się to dzięki wnikliwej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek chce zdobyć wiedzę niedostępną dla przeciętnej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Dlatego Eremita niejednokrotnie oznacza objawienie, oświecenie. Karta uprasza ludzi zabieganych, by zwolnić i spokojnie pomyśleć nad sytuacją. Dzięki temu sprawy ukażą nam się z całkowicie innej perspektywy.

Karta Pustelnik – w miłości i uczuciach

Karta tarota Pustelnik: Przyszłe wydarzenia

Chcemy skorzystać z pomocy człowieka, który umie prowadzić innych. Dlatego prawdopodobne jest konwersowanie z ludźmi starszymi, którzy podzielą się wartościowymi poradami. Jest to czas analizowania własnego życia. Sprawdzić zalety oraz wady naszej egzystencji. Przez co zdecydujemy się na usunięcie złych przyzwyczajeń, warunków.

Karta tarota Pustelnik jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest skoncentrowana na rozwoju duchowym. Z tego powodu może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego szczegółowe pojmowanie rzeczywistości czyni ją doskonałym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, zauważymy, że posiada życiową mądrość i doświadczenie.

Pustelnik: tarot zamiary

Dla relacji sygnalizuje ochłodzenie. Spędzanie czasu osobno, odmienne zainteresowania. Może pojawić się nieporozumienie oraz rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Pustelnik ukazuje okres przemyśleń dotyczących związku i delikatne kroki stawiane w związku.

Karta: Pustelnik – praca

Jest to okres rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, uzyskaniem certyfikatu. Karta może oznaczać pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Pustelnik: Rada Tarota

Eremita ukazuje dzień, w którym należy podjąć się przemyśleń. Głównie wtedy, kiedy konieczne jest dokonanie wyboru. Warto odsunąć się w cień oraz odkrywać swoje wnętrze. Dzięki temu odczujemy harmonie w życiu. Dusza jest ważnym, ale niedocenianym elementem, o którym niejednokrotnie zapominamy.

Pustelnik a uczucia

Pustelnik niejednokrotnie oznacza, iż panicznie boimy się wejścia w związek. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i zaczniemy wspólne życie, to boimy się niespodziewanego opuszczenia. Wynika to ze złych doświadczeń miłosnych. Czasem ukazuje, iż nie posiadamy obycia w związku i nie umiemy właściwie go poprowadzić.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.