Karta Rydwan – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Rydwan

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem 7. Wskazuje jakie wymogi muszą zostać spełnione, by zdobyć określony cel. Wola walki, trud oraz wiedza jak działać oraz jaką drogą iść jest kluczem do sukcesu. Jest skory do postawienia kroku do przodu, by rozpocząć życiową wędrówkę. Karta uprasza, aby uwierzyć w siebie i zauważyć, że jesteśmy silniejsi, aniżeli nam się zdaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, aby dokonać analizy i czarno na białym dostrzec mocne i słabe strony naszej osobowości. Rydwan reprezentuje rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym odniesieniu uosabia niepomyślność, stagnację, brak wiary w siebie, niebycie świadomym własnych zalet.

Karta Rydwan – w miłości i uczuciach

Karta tarota Rydwan jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niepohamowaną wolę oraz pragnienie, aby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją pozostałe sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, aby osiągnąć sukces. Jej działanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej zmęczenia.

Rydwan: tarot zamiary

Karta często opowiada o najwspanialszym etapie relacji, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może pojawić się konkurent, z którym będzie trzeba konkurować o partnera. Karta czasami niesie odwrotne przesłanie. Konkretnie może oznaczać zakończenie związku.

Karta: Rydwan – praca

W sferze zawodowej Rydwan zaleca zmierzanie w jednym kierunku. Nie warto się dekoncentrować oraz konsekwentnie dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam satysfakcję. Wystarczająca kwota na koncie powinna wskazywać na samodzielne zarządzanie finansami.

Karta tarota Rydwan: Przyszłe wydarzenia

Karta pokazuje dynamikę. Niełatwo będzie ustać w miejscu i co chwilę będą nadchodzić zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w zdumienie. Często Rydwan reprezentuje podróże i to na nich powinniśmy się skoncentrować. Nastawmy się na to psychicznie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny wynik.

Rydwan: Rada Tarota

Wóz triumfalny sugeruje, żeby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Wskazane są również gruntownie przemyślane decyzje. Dla podróżników stanowi apel, by działać rozważnie oraz obserwować otoczenie, aby ochronić się przed niebezpieczeństwami. To okres, w którym śmiało powinniśmy rozpocząć nowy etap w życiu.

Rydwan a uczucia

Rydwan czasami ukazuje, by pozwolić przeszłości odejść. Możemy przygotować się na podryw, bo karta ta symbolizuje podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to okres, by otworzyć się na nową relację.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.