Karta Sprawiedliwość – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Sprawiedliwość

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem 8. Oznacza harmonię. Mówi o tym, że każdy człowiek ma system wartości moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie właściwej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy dostać interesujący bonus (przychylność) lub też dotkliwą karę. Karta namawia do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest przyznawanie ulgi osobie, która jest wieloletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Nierzadko uprasza o to, aby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Karta Sprawiedliwość – w miłości i uczuciach

Karta tarota Sprawiedliwość jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie bezbłędna w kwestii sprawiedliwości. Z tego powodu może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest właściwa ocena sytuacji i postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym uczuć bezbłędnie dostrzeże prawdę.

Karta: Sprawiedliwość – praca

W pozytywnym aspekcie wskazuje na zakończenie pewnych spraw. Dlatego może przepowiadać oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym znaczeniu zapowiada, iż czeka nas nawał obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. zabranie premii, degradacja.

Karta tarota Sprawiedliwość: Przyszłe wydarzenia

Przyszedł czas, w którym zagości porządek. Posprzątamy uciążliwy bałagan, by wreszcie o nim zapomnieć i zaprosić w jego miejsce zdrową harmonię. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca niewyjaśnionych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Sprawiedliwość a uczucia

Karta czasami wskazuje na ślub cywilny. Nie warto doszukiwać się w tej karcie porywów miłości, gdyż najczęściej odpowiada za surową, chłodną, ale bezpośrednią opinię/kalkulację. Stąd właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednak istnieje kilka zalet tej sytuacji. Przykra, ale szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, ale w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania oraz ból.

Sprawiedliwość: tarot zamiary

Sprawiedliwość opowiada o tym, iż osiągnięcie szczęścia i satysfakcja jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy partnerzy w równym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera bądź też innymi niegodziwymi zachowaniami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha czy też rosnąca pokora nic nie wskórają. Nadszedł czas, by rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta prosi o prawdomówność, wyrozumiałość w relacji. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto przeanalizować za i przeciw.

Sprawiedliwość: Rada Tarota

W ocenie sytuacji przeszkadzają emocje, przywiązanie, poczucie winy albo postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Trzeba odrzucić uczucia, aby obiektywnie popatrzeć na sprawę. Niezależnie od tego, jak bardzo podle się czujemy, niezbędne jest dostrzeżenie prawdy. Warto też zastanowić się nad tym, w jaki sposób uzyskać harmonię.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.