Karta Koło fortuny – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Oznacza Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy chwil obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W krótkim czasie przychodzi przeszywający serce smutek, cierpienie, depresja, żal, złość. Sugeruje, że człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać oraz smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje dobijające uczucie niemocy, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, iż ogromna, niszcząca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca przepięknej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta Koło fortuny – w miłości i uczuciach

Karta tarota Koło fortuny: Przyszłe wydarzenia

Koło Fortuny wskazuje na zdarzenia, nad którymi nie panujemy. Nie posiadamy nad nimi żadnej kontroli. Często wskazuje na to, iż niezbędna jest zmiana drogi, którą idziemy. Możemy być bardzo zaskoczeni rozwojem wydarzeń. W pozytywnym znaczeniu reprezentuje nadarzające się okazje.

Koło fortuny a uczucia

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nadejść. Wszechświat szykuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu uzyskamy ważną mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się wbrew naszej woli lub pragnieniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wymusi Oznacza koniec i początek. W miłości może więc zapowiadać koniec relacji/wejście w związek.

Koło fortuny: Rada Tarota

Koło Fortuny uprasza, aby zachować pozytywne nastawienie do życia. W odwrotnym wypadku tak jak magnes będziemy przyciągać złą energię (wydarzenia, los). Skończył się jakiś etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego nastawienia.

Karta tarota Koło fortuny jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie potrafić docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z pozornie błahych wydarzeń. Nawet jeżeli są niekorzystne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy i odpowiedniej interpretacji nierzadko staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak często nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Koło fortuny: tarot zamiary

Karta oznacza przemiany niosące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy dostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia nierzadko szykuje test dla nas lub naszej drugiej połówki. Dlatego jest wskazane, aby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Karta: Koło fortuny – praca

Karta sygnalizuje zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy spodziewać się innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, korzyści w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.