Karta Arcykapłan – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Arcykapłan

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Reprezentuje wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, iż powinniśmy skoncentrować się na poszukiwaniu sensu życia. Podświadomość wysyła znaki, które ukierunkują nas na odpowiednią drogę. Niejednokrotnie pokazuje zapoczątkowanie nowego etapu w życiu, wgłębienie się w sferę duchową. Widzimy więcej, a więc zmienił się schemat myślowy. Doznaliśmy oświecenia. Osoba w energii Papieża ma poważanie z racji swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie lub udziela nam pomocy, gdy to potrzebne. Karta czasami mówi o wiedzy wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Karta Arcykapłan – w miłości i uczuciach

Arcykapłan: Rada Tarota

Karta doradza, by zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam przekazać? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy zaznać duchowego olśnienia, dlatego trzeba wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy za pomocą książek, filmów.

Karta: Arcykapłan – praca

Papież wskazuje na zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu prawdopodobny jest awans na takie stanowisko lub praca dorywcza w formie korepetytora, wykładowcy. Prawdopodobne są też stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Karta tarota Arcykapłan jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała jasny wyznaczony światopogląd. Zagorzale się go trzyma i żyje według wytycznych. Papież często ukazuje księdza, radcę prawnego, ponieważ kierują się zasadami. Tak samo może ukazywać nauczyciela, gdyż to osobą, która dzieli się zdobytą wiedzą.

Arcykapłan: tarot zamiary

Papież jest pozytywną przepowiednią dla związku. Oparty jest na duchowym połączeniu. Normy i wierność w tym przypadku jest traktowana jak najważniejsze dobro. Niejednokrotnie przepowiada zawarcie związku małżeńskiego. W negatywie może wskazywać na zdradę, problemy natury seksualnej.

Arcykapłan a uczucia

Papież wskazuje na mężczyznę, z którym uda się zbudować związek głównie na poziomie duchowym. Co może objawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, przybliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Karta tarota Arcykapłan: Przyszłe wydarzenia

Papież oznacza zainteresowanie religią i przestrzeganie norm, które narzuca wiara. Będziemy poznawali ludzi, którzy wspomogą nas poradą, wskażą odpowiednią drogę. Pokażą jak żyć. Sami także przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mistrzem. Karta może wskazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.