Karta Kochankowie – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Oznaczają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za relację spoczywa na obu stronach. Żeby stworzyć zadowalającą relację trzeba gotowości do wielu wyrzeczeń, kompromisów, kompletnej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta pokazuje, że miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem wskazuje na to, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, by pomyśleć nad tym, czy potrafimy w pełni otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych tajemnic. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie pokazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednakże, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Karta Kochankowie – w miłości i uczuciach

Kochankowie: tarot zamiary

Namiętność, pożądanie i seksualność ponownie zawitają w związku. Nadchodzi wiele romantycznych momentów, które mogą oznaczać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie próbują przypomnieć nam, że pomimo bycia w związku to nadal jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich fragmentach życia i mogą podejmować własne myśleć oraz decydować o sobie.

Karta tarota Kochankowie jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie stała przed ciężkim wyborem. Nieustannie myśli co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku podążyć, często również chce iść dwiema różnymi drogami. Niedawno zakończyła jakiś, istotny dla niej, etap w życiu. Jest zdezorientowana i niełatwo jej zrobić krok do przodu.

Karta: Kochankowie – praca

Kochankowie symbolizują pasję odnalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir obowiązków, czerpiąc z tego wiele przyjemności. Znika granica pomiędzy hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas ciężkie wybory.

Karta tarota Kochankowie: Przyszłe wydarzenia

Czekają nas trudne decyzje do podjęcia. To nie lada osiągnięcie. Dobrym przykładem będzie niezdecydowanie co do wybrania jednego z dwóch tak samo ciekawych osób, wręcz perfekcyjnych do stworzenia związku. Granica między dwoma istotnymi etapami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Kochankowie: Rada Tarota

W dniu dzisiejszym powinno się kierować się sercem i nie dopuszczać logiki do głosu. Mogą zostać podjęte zdecydowane, ale niebezpieczne decyzje. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Powinno się dostrzegać pozytywne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, pogrążanie się w wadach sprawi, że nabierzemy złego podejścia do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i także ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie a uczucia

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie ukazują ogromne pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może pokazywać związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się spełnieni, jednakże nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy także na niechcianą ciążę! Karta pokazuje dzieci.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.