Karta Śmierć – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Śmierć

Śmierć oznaczona jest numerem 13. Nierzadko uosabia uzyskanie świadomości będącej wynikiem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się na nowo i osiągamy nowe postrzeganie świata. Jest to czas pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odbyły już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć odbiera wyłącznie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Z tego powodu traktujmy sprzyjające okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta pokazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś okres w życiu.

Karta Śmierć – w miłości i uczuciach

Karta: Śmierć – praca

Śmierć symbolizuje zakończenie jakiegoś etapu, a więc można spodziewać się wypowiedzenia z pracy albo przejścia na emeryturę. Jeżeli prowadzimy swoją firmę, to sygnalizuje, że okres jej świetności dobiega końca i prawdopodobnie będzie trzeba zamknąć interes albo zyski zaczną być niewystarczające. Czasem wprost karta przepowiada spore straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

Karta tarota Śmierć: Przyszłe wydarzenia

Śmierć niejednokrotnie pokazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, czyli będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to okres, w którym przemyślimy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą liczyć na zerwanie więzi.

Śmierć a uczucia

Śmierć często nawołuje, by zakończyć pewien etap w życiu. Stara miłość już nie wróci, a więc nie trzeba na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta często sygnalizuje wycofanie się. Z tego powodu możemy spodziewać się przerwy w kontakcie bądź zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Trzeba wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Śmierć: tarot zamiary

Śmierć seksu oraz uczuć. Wielokrotnie pokazuje, że partner blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasem wręcz cofa nas. Możemy odczuwać, że dusimy się w tym związku. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak prawdopodobnie się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, w których Śmierć sugeruje pracę nad relacją!

Śmierć: Rada Tarota

Karta uprasza, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, iż konieczne jest porzucenie, by nowe mogło się rozpocząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wprost odwrotnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Karta tarota Śmierć jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charaktreryzowała się gigantyczną odpornością psychiczną. Karta często ukazuje osobę starszą. Wiele niełatwych momentów przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może mieć zdolności jasnowidzenia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.