Jaka powinna być najlepsza wróżka ?

Znanie swoich ograniczeń

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być w równej mierze dopracowane przez wolną wolę jakiejś osoby i jej zdolność do podejmowania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w pełni pojmują, że ich klienci mają wolną wolę, a zatem mają zdolność do rozeznania w swoich osądach.

Intuicyjność

Dobra wróżka łączy swoje przeczucie z własnym doświadczeniem życiowym. Nie mówi klientowi, że przeszła przez to, przez co on teraz przechodzi i na tej zasadzie udziela mu wskazówek. Zamiast tego pozwala, aby ta niemalże podświadoma informacja przesiąkła przez cały rozkład tarota.

Wróżka powinna być dobrym słuchaczem

Jaka powinna być najlepsza wróżka ?


Dobra wróżka nie jest po to, aby zademonstrować swoje niezwykłe umiejętności, jest po to, aby dać klientowi niezmiernie koniecznego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Naprawdę podejmie próbę by zrozumieć ich punkt widzenia. Co równie ważne, powinna tak samo umieć zatrzymać obiektywizm i patrzeć na sytuację bezstronnie.

Zrozumiałe słownictwo

Decydująca jest zdolność porozumiewania się tak, aby klient poprawnie pojął to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Kluczowe jest w takiej samej mierze to, aby klient nie pojął tego wszystkiego źle. Dobrze wybrana wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nie ma zielonego pojęcia. Używa banalnych i skonkretyzowanych słów.

Troskliwe serce

Bywało tak, że oszuści podszywający się pod tarocistów stosowali tarota dla własnego zadowolenia lub dla korzyści. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie powie swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, a także będzie miała życzenie rozmawiać ze swoimi klientami poprzez istotną i satysfakcjonującą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, arogancji lub zastraszenia, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Powinna być dobrym doradcą

Fachowa wróżka musi być intuicyjnie dobra w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Musi zdawać sobie sprawę, czy może być bezpośrednia jeśli chodzi o klienta, czy również musi być trochę taktowna. Niektórzy ludzie lubią bezpośredniość, inni są przerażeni poznając negatywne wieści podczas wróżenia.

Otwarty umysł

Jeśli intencje tarocistki są wiarygodne i odpowiednie, a ona sama ma otwarty umysł, jej interakcje z klientem będą bardzo płynne, pouczające i znaczące. Ale, jeśli tarocistka jest egocentryczna, wyniosła i egoistyczna, rozkład tarota może być przeraźliwy, a nawet makabryczny dla klienta.

Znać swoje karty bardzo dobrze


Zwiększa swoją wiedzę na co dzień, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i prowadzi dialog z innymi tarocistkami. A co najważniejsze: Praktyka, praktyka, praktyka.

Komunikuje się najlepiej jak potrafi

Solidna wróżka musi radować się obcowaniem z ludźmi i powinna być zdolna by uświadomić swoją wiadomość tak, żeby nie zostać opacznie pojęta. Klienci nie przykładają zbyt dużej uwagi do samego tarota, ciekawi ich zaledwie sytuacja, w której się z Tobą porozumiewają.

Obiektywizm

Dalszą dobrą zaletą doświadczonych wróżek jest sprawiedliwość. Oznacza to, że wróżka jest humanitarna, delikatna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Motywem dobrej wróżki jest wygenerowanie porad, aby pomóc swoim klientom nakreślić drogę do następnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję mentora, który kieruje swoich klientów z rozwagą i z wyczuciem w kierunku ścieżki do samospełnienia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.