Karta Król mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Król mieczy

Król mieczy ukazuje człowieka, który dobrze się ustawił w życiu przy pomocy lotnego umysłu i sprytu. Osoba w energii króla mieczy rządzi i ma „poddanych” z powodu tego, iż umie ich właściwie zmanipulować. Co więcej potrafi to zrobić tak sprawnie, że inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się rozumem. Przeważnie nikt nie kwestionuje jego zdania. Człowiek ten kompletnie nie emanuje uczuciami. Środowisko podlega jego srogiej ocenie. Jak standardowy król – nie znosi sprzeciwu i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta daje zasadniczą lekcję. Przebiegłość oraz intelekt mogą być wspaniałymi instrumentami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby i obrania perfekcyjnego planu działania. Nie ma tu miejsca na pomyłkę.

Karta Król mieczy – w miłości i uczuciach

Król mieczy a uczucia

Król mieczy pokazuje człowieka, który chce sprawować władzę nad innymi. Wymaga pełnego dostosowania się. Karta przestrzega przed nadzorowaniem, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i porządnie przeanalizujmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Karta tarota Król mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają chwile, które będą wymagały od nas bezwarunkowego podporządkowania. Być może przepisy prawa będą szczególnie niekorzystne? Popełnimy błąd, a policjant nie wesprze nas, bo musi postępować zgodnie z przepisami. Spore prawdopodobieństwo spotkania osoby apodyktycznej, dominującej.

Karta: Król mieczy – praca

Karta radzi, aby przemyśleć sferę finansową. Jest to korzystna przepowiednia, ponieważ inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się okazja na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy pokazuje to, iż może pojawić się potrzeba dzielenia się zasobami finansowymi.

Król mieczy: tarot zamiary

Król mieczy niejednokrotnie pokazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Równie dobrze może uświadamiać nas, że na tym dokładnie opiera się obecny związek. Karta jest symbolem stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku związku może być trudne.

Król mieczy: Rada Tarota

Król mieczy stara się przekazać, że logiczne myślenie jest kluczem do podejmowania słusznych decyzji. Jeżeli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to powinno się podać mu logiczne, niepodważalne argumenty.

Karta tarota Król mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie autorytetem dla innych. Inteligentna i obiektywna, więc nierzadko jest mediatorem w trakcie konfliktów. Przyjmuje role obserwatora oraz słucha innych z uwagą. Nie jest pretensjonalna, więc może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Czasem wprost głęboko chowa uczucia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.