Karta Królowa mieczy – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Królowa mieczy

Królowa mieczy przedstawia człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, bo postanowiła trzymać innych na dystans. Został boleśnie skrzywdzony, a więc zachowuje roztropność. Obecnie zajmuje się obserwowaniem otoczenia i wykrywa nawet najmniejszy przejaw nieuczciwości. Ciężko zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na fałszywy uśmiech i wyłapie wyrachowaną serdeczność. Potrafi bezbłędnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, aby nikt go nieoczekiwanie nie zobaczył. Tak strasznie obawia się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy cechuje wnikliwość umysłu i sztywne trzymanie się zasad. Karta stara się powiedzieć, iż podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się samodzielnie. Jedyne co można zrobić to przyglądać się rozwojowi wydarzeń i nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Karta Królowa mieczy – w miłości i uczuciach

Królowa mieczy a uczucia

Królowa mieczy może mieć kilka znaczeń. Po pierwsze powinno się przyglądać się sobie – czy aby na pewno nie zrobiliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa odstręczająco. Po drugie powinno się monitorować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Rozszyfrować jej intencje i upewnić się co do jej zamiarów.

Karta tarota KARTA X: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą niekonwencjonalne zdarzenia takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozwód, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u stomatologa. Tak samo karta może sygnalizować podjęcie słusznej, chociaż zdecydowanej decyzji.

Królowa mieczy: Rada Tarota

Karta radzi, aby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest zalecana. Zgoła odwrotnie – powinno się wyjść do ludzi i wytworzyć razem pozytywną energię. Mimo tego, iż nie mamy chęci na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas wyzwoli. Dziś jest szansa spotkania kobiety o niespotykanej inteligencji. To wydarzenie może mieć długofalowy wpływ na nasze życie.

Karta: Królowa mieczy – praca

Jest to pomyślna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na impulsywność. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeżeli poszukiwaliśmy posady, to niedługo usłyszymy, że proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem.

Karta tarota Królowa mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Dlatego też ochoczo podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Królowa mieczy: tarot zamiary

Trudne emocje, chłód uczuciowy, tymczasowa rozłąka albo nawet rozwód/śmierć. Oziębłość oraz kłopoty seksualne. Flirt tylko w formie intelektualnej – rozmowy i gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.