Wróżby walentynkowe online

Wróżby walentynkowe online

Większość wróżb, jakie sobie zamawiamy czy po które udajemy się do profesjonalnego salonu wróżbiarskiego bądź też gabinetu wróżb, związanych jest z chęcią poznania tego, co szykuje dla nas los w kwestiach miłosnych. Inaczej mówiąc, prosząc wróżkę o przepowiedzenie przyszłości, najczęściej prosimy o postawienie wróżby miłosnej. I to przez okrągły rok. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że szczególnie w połowie lutego, w okolicach Dnia świętego Walentego prosimy o wywróżenie naszych miłosnych losów.

W wielu polskich domach ostatnimi laty utarł się zwyczaj stawiania sobie wróżb walentynkowych indywidualnie: dla siebie, znajomych, najbliższej rodziny, a także przyjaciół. Wróżenie takie przypomina to praktykowane podczas Andrzejek: można ustawiać buty, wierząc, że właściciel tego, który pierwszy dotrze do drzwi, w najbliższym roku zmieni stan cywilny. Można także rzucać za siebie sznurowadłem, skakanką itd., po to, by na podłodze ułożyła się jakaś literka, z której to wywnioskujemy, jakie imię będzie nosił nasz wymarzony wybranek. Można wreszcie – w tym samym celu – przygotować papierowe serduszka z wypisanymi na odwrocie imionami charakterystycznymi dla płci przeciwnej, a następnie, po odwróceniu serduszka tak, by imion nie było widać, zamknąć oczy i na chybił trafił wskazać odpowiednie miejsce (choćby wbijając w nie szpilkę lub też igłę), a więc konkretne imię osoby, którą los nam przeznaczył. Prawdę mówiąc, wszystko to jednak dziecinne zabawy: dobre do pośmiania się, zabicia zbyt wolno płynącego czasu, ale nie do poznania własnej przyszłości. Jeśli bowiem naprawdę chcemy wiedzieć, co przyniesie najbliższy miesiąc czy rok, trzeba nam udać się do specjalistki, a więc profesjonalnej wróżki.

Wróżby walentynkowe online

Nie powinniśmy mieć z tym zresztą zbyt wiele kłopotu: w dzisiejszych czasach wróżkę łatwo znaleźć w każdym większym i mniejszym mieście. Możemy także posłużyć się wróżbami internetowymi, równie skutecznymi, a poza ty dużo tańszymi. Ważne jednak, abyśmy wybrali dobrą, sprawdzoną wróżkę. Jak to zrobić? Najlepiej jeśli ktoś z naszych znajomych lub najbliższych przyjaciół czy też krewnych ma w tej kwestii jakieś doświadczenia i będzie nam w stanie polecić kogoś zaufanego. Jeśli nie: także nie musimy łamać sobie specjalnie głowy – wystarczy skorzystać z internetowej wyszukiwarki, znaleźć forum lub stronę poświęconą ezoteryce i zasięgnąć języka u czatujących tam internautów. Z pewnością wskażą nam kogoś odpowiedniego w naszym miejscu zamieszkania.

Wróżby z kart

Skoro już uda nam się znaleźć wróżkę, możemy bez trudu umówić się z nią na spotkanie w celu postawienia wróżby z kart na Dzień Zakochanych. Najlepiej by było, oczywiście, byśmy się udali na seans 14 lutego! Najlepiej, ale nie jest to przecież konieczne. Równie niekonieczne, ale optymalne byłoby udanie się z naszym partnerem (o ile rzecz jasna takiego posiadamy) – wróżenie zakochanym powinno się wszak odbywać w obecności obojga osób. Jeżeli jednak nie uda Wam się Waszego narzeczonego czy też męża namówić na wizytę u wróżki… nic straconego. Profesjonalna wróżka da radę postawić Wam horoskop partnerski nawet bez Waszej drugiej połówki. Wróżba na Walentynki jest przeznaczona nie tylko dla osób w stałym związku, ale także dla tych, którzy wciąż nie mogą znaleźć tego jedynego na całe życie – jako że Walentynki są dniem, który patronuje zakochanym, może to być dobry moment także dla tych, których chcą się zakochać.

Wróżba walentynkowa może być postawiona z zastosowaniem przeróżnych technik wróżbiarskich: tarota, kabały, kart klasycznych, astrologii, numerologii czy też interpretacji naszych snów. W każdej z tych technik możecie bez problemu pytać wróżkę o ten element Wasze przyszłości, który chcecie poznać: czy to ten mężczyzna, który jest mi przeznaczony? kiedy mi się oświadczy? czy mnie zdradza? czy nasz związek okaże się trwały? ile będziemy mieli dzieci? kiedy spotkam tego jedynego? czy pisana jest mi samotność? i wreszcie… jak go zdobyć? Tak, tak! Wróżki udzielają także, skutecznych!, porad dotyczących zwrócenia na siebie męskiej uwagi. Może to dotyczyć męskiej uwagi ogólnie, a może także być skierowane w stronę konkretnego obiektu naszych westchnień.

Po wróżby na Walentynki zdecydowanie częściej sięgają kobiety. Nie znaczy to jednak, że mężczyźni nie skorzystaliby z ich efektów. Walentynkowe wróżby efektywnie pomogą i paniom, i panom w znalezieniu tego jedynego / tej jedynej oraz w utrzymaniu magii w stałych związkach.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę