Czy on mnie kocha ? Tarot online

Wie, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu zauważa, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Po chwili wyczuwa twój zły nastrój, lęk czy obawy. Na dodatek, wiesz, że możesz mu o swych obawach wspomnieć.

Mówi, że jest z Ciebie dumny

Twój partner jest twoim najwierniejszym miłośnikiem. Jest dumny ze wszystkich twoich zwycięstw, choćby były bagatelne. Czasami masz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Prosi Cię o rady

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma dylemat, potrzebuje porady lub podpory albo ma gorszy okres. Ufa Tobie bardziej niż komukolwiek.

Czy on mnie kocha ? Tarot online

Często o Tobie myśli

Gdy nie jesteście akurat obok siebie, twój partner często daje Ci znać, że o Tobie myśli na przykład – dostajesz wiadomość, że w tym momencie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Słucha tego, co mówisz

Czołowa przesłanka, że twój mężczyzna darzy Cię prawdziwym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Aby skoncentrować się na tym, co pragniesz mu przekazać, pauzuje serial albo odkłada pada na później.

Chce, żebyś czuła się dobrze

Łatwo zaobserwować, czy twój mężczyzna darzy Cię poważnym uczuciem – mimo że tego jeszcze nie powiedział – po jego codziennym zachowaniu względem Twojej osoby. Aprobuje twoje kuriozalne domowe nawyki, wstaje do pracy po cichutku, aby cię nie obudzić, daje ci siedzieć w pociągu przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zasypiasz na kanapie… Jednym słowem, troszczy się, by było ci jak najlepiej i jak najmilej.

Wspiera Cię w różnych momentach

Ukochany wspiera Cię w twoich planach i celach. Wierzy w ciebie, mówi Ci, że poradzisz sobie i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich marzeń. Jeżeli wierzy w Twoje marzenia bardziej, niż Ty sama, to jesteś w czepku urodzona.

Jesteś dla niego priorytetem

Jednym z najważniejszych symptomów, że partner Cię kocha, jest priorytetowe traktowanie. Nie chodzi tu o to, że powinien spędzać swój wolny czas tylko z tobą i nie widywać się z kumplami – to byłoby wręcz toksyczne. Jeśli w większości sytuacji twój chłopak wybiera ciebie i twoje towarzystwo oraz pragnie spędzić z Tobą czas, nawet gdy jest pracoholikiem, a jego kalendarz pęka w szwach, to po prostu Cię kocha.

Jest chętny do pomocy

Kiedy szukasz pomocy czy oparcia, zawsze możesz polegać na partnerze. Tak mocno, że gdy zatelefonujesz do niego, że spłonęło Ci mieszkanie albo twój pojazd stanął w płomieniach, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci na pomoc.

Planuje wspólną przyszłość

Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, posiadaniu wspólnie psa czy zakupieniu domu. Jeśli Twój partner bierze pod uwagę Ciebie w swoich planach i marzy o przyszłości u twojego boku, to ma względem Ciebie istotnie poważne zamierzenia.

Daje prezenty od serca

Nie sztuka kupić komuś wartościowy, modny podarunek. Prawdziwe wyzwanie to sprawić prezent, który będzie przemyślany, spersonalizowany i cenny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie lubi, wymarzoną książkę, o której wspominałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które uwielbiasz.

Jest w stanie Cię obronić w każdej sytuacji

Chronimy ludzi, którzy są nam bliscy. Jeżeli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

Chce czuć Twoją bliskość

Ludzie, którzy się kochają, oczywiście nie muszą być przy sobie 24 na dobę. Ale jeżeli twój wybranek nagle Cię przytula, całuje Cię w policzek, bierze Cię za rękę w sklepie albo siada obok ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi mówić słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi wszystko.

Bierze na siebie obowiązki, których nie lubisz

To jest często postrzegane jako nieistotne, lecz wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z najważniejszych oznak miłości. Jeśli on myje za Ciebie naczynia, wynosi śmieci, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię kocha.

Rozmawia o Tobie z innymi

Partner konwersuje ze swą mamą przez telefon. W pewnej chwili słyszysz własne imię i to w całkiem przypadkowym kontekście. Analogicznie w dyskusjach z kimkolwiek innym – kolegą z pracy, dziadkiem, przyjacielem. Kiedy twoja ukochana osoba przy każdej możliwej sposobności wspomina o Tobie w pogawędkach z innymi ludźmi, oznacza to, że jesteś dla niego priorytetowa.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.