Jak rozpoznać czy ktoś mnie zauroczył ?

Widzisz we śnie kogoś kto Cię przeklina

Głównie czarownice, które przeklinają, są rozzłoszczonymi ludźmi, którzy są skłonni do popełniania pomyłek. Z tego powodu także nie zacierają one wszystkich swoich śladów. Z racji tego przeklęty cel jest w stanie nieugięcie zauważać go w swoich snach. To może być znak alarmujący.

Zwierzęta się dziwnie zachowują

Zazwyczaj klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które krążą wokół przeklętego celu. Dlatego zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niespodziewanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – przede wszystkim kruki – latające wokół twojego domu lub otoczenia. Psy szczekające w eter. Przynajmniej tak ci się wydaje… Mrówki (zwłaszcza czerwone) przejmują miejsce (w którym ich wcześniej nie było). Podglądaj skrupulatnie zachowanie zwierząt. Usiłuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub polać dom wodą święconą.

Znikające rzeczy osobiste

Jak rozpoznać czy ktoś mnie zauroczył ?

Bielizna lub odzież (szczególnie używana) przenoszą silny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich niebywale osobistych rzeczy (przypuśćmy, że zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta niczym ogniwo w rytuałach, zarówno w dobrych jak i negatywnych celach.

Zaginione fotografie

Uważa się, że fotografie (szczególnie te starsze lub niecyfrowe) posiadają coś z twojej energii eterycznej. Mogą one rzeczywiście wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to brane jako punkt odniesienia dla wielu rytuałów, tak samo pozytywnych jak i negatywnych. Z tej przyczyny też zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub domu świadczą, że ktoś może je zrabować, aby wykorzystać je do mrocznych rytuałów.

Ktoś zostawia dziwne znaki na Twoim domu

Czarownice są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium przy użyciu swoich magicznych znaków. Znalezienie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia na twoim terenie świadczy o tym, że była tam czarownica lub ktoś, kto usiłuje ją naśladować. Znak ten jest raczej wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub narysowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, poinformuj policję, jeśli myślisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twoim terenie. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po sprzątnięciu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

Mroczne omeny

Dostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że pracuje tu magia. O ile magia nie należy do ciebie, nie zapominaj, że możesz być zobligowana do czytania między wierszami. Wrony i sowy są tak samo przyciągane przez magię, tak samo dobrą jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to także jest omen. Spostrzeżenie ciemnego żółtka jajka uchodzi za mroczny omen czarnej magii. Jest to też sposób, aby poznać, czy jesteś przeklęta.

Doświadczanie przypadkowego bólu

Często atak magiczny czyli klątwa wstępuje w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co możliwie możesz odczuwać jako ból. Ten ból jest de facto ostrzeżeniem od twojej aury, że miało miejsce coś złego. Przede wszystkim jeśli ten ból nie jest niczym, co jak do tej pory czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból musi być najpierw wybadany przez specjalistę medycznego. Obserwuj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy wystąpił podczas pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Amulety ochronne łamią się lub znikają

Amulety używane są po to, aby to one chłonęły wszelakie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z tej przyczyny również, gdy amulet się psuje lub znika, oznacza to, że jego energia została zużyta. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Płyny rozlane na Twoim terenie

Niekiedy czarownica może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje mieszkanie. Aby to zrobić, ciecz powinna zostać rozlana dookoła Twojego domu lub na twoim progu. Odnalezienie tego pokroju płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może oznaczać, że ktoś próbuje rzucić na ciebie klątwę.

Chorujące rośliny i drzewa

Jeśli zdrowe rośliny domowe cierpią na coś bez żadnego powodu, na wstępie musisz zobaczyć glebę.
Zdarza się tak, że złe wiedźmy „pod przykrywką” wolą chować zaczarowane przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe łatwo zapadają w chorobę, ponieważ nie posiadają sprawdzonego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają narażone na chorobę. Sprawdź glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie zauważony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn zmobilizuj się na oczyszczenie. Pozbądź się tego przedmiotu. Skonsultuj się ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

Dziwne przedmioty w Twoim domu

Czarownice, które obierają cię za cel, muszą zdobyć łączność, aby skutecznie cię przekląć. Aby to uczynić, muszą wykorzystać kilka sposobów. Najczęstszym narzędziem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy jesteśmy przekonani, że jesteśmy celem ataku, jesteśmy w stanie zachowywać się jak przeklęci ludzie. Zadzwoń na policję, jeśli jesteś pewny, że ktoś wkradł się do twojego domu i zostawił coś przeraźliwego, aby cię prześladować. Należy zgłosić każde możliwe „włamanie”, a także akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Nigdy nie zapominaj o tym, że: Za żadne skarby nie wrzucaj przeklętego artefaktu do wody.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.