Kocham dwie osoby jednocześnie

Twoi znajomi nie wiedzą kogo kochasz

Powinnaś postawić im ciężkie pytania. Jeśli nie mogą ofiarować ci nieskomplikowanej odpowiedzi, to może być najzwyczajniej tak, że nie ma prostej odpowiedzi, aby jej udzielić.

Problemy w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli marzenie o jednej osobie podczas stosunku to pospolity problem. Na nieszczęście, podobnie jest z wypowiadaniem imienia tej drugiej osoby. Staraj się wystrzegać się tego ostatniego.

Kiedy wydarzy się coś ważnego, nie wiesz, do kogo zadzwonić

Kocham dwie osoby jednocześnie

Kiedy odbywają się wielkie wydarzenia – otrzymujesz nową pracę, twój pies umiera, otrzymujesz informację o nowej serii ulubionego serialu – pojawia się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie nie masz zielonego pojęcia, do kogo najpierw zadzwonić, to coś może być nie tak.

Jeśli nie jesteś całości zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna marzyć o przyszłości lub poświęcać ci uwagę – i jest bardzo ewidentnie skupiona tylko na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Niewykluczone, że poczujesz panikę i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której możesz być zauroczona.

To znajome uczucie

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/czy-mozna-kochac-dwie-osoby-jednoczesnie/

…od obu z nich. Jesteś uświadomiona, w jakim momencie jesteś zakochana. To uczucie. Znasz je i poznasz je, kiedy je odczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

W twoich myślach jest też ktoś inny

Wszyscy posiadamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zakochani. Jest to w zupełności normalne. Ale w przypadku gdy twój umysł kieruje się do dwóch osób, a nawet więcej, a nie do tego kogoś wyjątkowego, to może to być spowodowane tym, że czujesz się skonfliktowana wewnętrznie. Skoncentruj się na tym, w którą stronę prowadzi Cię twój umysł i spróbuj zastosować tę kreatywność i zrobić coś przemyślanego dla twojego związku.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Jeśli jesteś zauroczona w dwóch osobach, to może zdarzyć się tak, że jesteś całkowicie uradowana, gdy jesteś z tymi osobami osobno. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się w całości w porządku, ze względu na to, iż druga osoba wbiła się do twojego umysłu i czujesz się winna.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.