Karta 10 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 10 monet

10 monet nazywana jest też 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony całkowicie. Jego wszystkie fantazje, zamiary i zamierzenia zostały wykonane. Znakomicie nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Wprost odwrotnie. Nadszedł moment, w którym nic nam nie brakuje. Doceniamy środowisko, które nas otacza i rozkoszujemy się pozornie szarą codziennością. Zauważamy niepozorne nuty smakowe, cieszymy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla standardowej jednostki. 10 monet sugeruje powodzenie we wszystkich obszarach życia.

Karta 10 monet – w miłości i uczuciach

Karta: 10 monet – praca

Pozytywny etap. Finanse uzyskają mocny fundament. Stała posada w wielkiej, dobrze funkcjonującej firmie, pomoc ze strony zamożnej rodziny, zwrot inwestycji albo zainwestowanie w coś, co okaże się wyjątkowo dochodowe.

10 monet: tarot zamiary

Dziesiątka monet mówi, iż relacja oparta będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, zyskamy bezpieczeństwo materialne. Może zdarzyć się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wręcz sensem życia. Co interesujące los przyniesie pomyślność i szczęśliwe chwile dla relacji. To idealny etap na postaranie się o potomstwo. Karta symbolizuje powiększenie się rodziny.

10 monet: Rada Tarota

10 denarów prosi, by człowiek spostrzegł prezenty od losu i był wdzięczny za szanse, które spotyka na swojej ścieżce. Trzeba uwierzyć, że jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat odpłaci się za naszą silną wiarę.
Im intensywniej o czymś fantazjujemy, im silniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, że będzie to nam ofiarowane. Tak funkcjonuje prawo przyciągania.

10 monet a uczucia

Osoby samotne mogą liczyć na stworzenie szczęśliwego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie bądź pewne z tych cech: majętność, pragnienie stworzenia rodziny (częstokroć dużej), chęć zapewnienia bezpieczeństwa finansowego i pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

Karta tarota 10 monet: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą 2 rodzaje zdarzeń – rodzinne i te związane z pieniędzmi. Przyjęcia rodzinne typu komunia, urodziny, ślub to chwile, które wskazuje dziesiątka denarów. Jednak możliwe jest także uzyskanie spadku lub inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Karta tarota 10 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie emanowała chęcią oraz perspektywami stworzenia ciepła rodzinnego. Pragnie, żeby wszyscy członkowie czuli się swobodnie. Pragnie, by w domu zagościła miłość oraz wyrozumiałość. Może również przejawiać cechy nadopiekuńczości, co objawia się zbyt dużą troską bądź poświęceniem dla dzieci.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.