Karta 8 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 8 monet

8 monet nazywana jest też 8 denarów. Cel będzie wymagał wiele wytrwałości oraz monotonnej pracy. Człowiek na okrągło udoskonala się i poszerza swoją wiedzę, spożytkowuje całą energię, żeby zrealizować cel. Nie jest to proste. 8 monet mówi o tym, iż człowiek koncentruje się na działaniu, przygląda się i analizuje każdy krok, doskonali się. Otacza go świadomość tego, iż nikt nie dostrzeże jego trudu, jeśli nie zdobędzie celu. Z tego powodu z dbałością opracowuje każdy detal. Karta może wskazywać nadciągający projekt, który będzie wymagał całkowitego zaangażowania i przeznaczenia dużej ilości czasu.

Karta 8 monet – w miłości i uczuciach

Karta tarota 8 monet: Przyszłe wydarzenia

Ósemka monet może symbolizować przełożenie ważnego wydarzenia na inny termin np. ślub, randka. Nierzadko przewiduje zdobycie nagrody za wykonaną pracę. Duże prawdopodobieństwo otrzymania wysokiego spadku, odszkodowania, niewielkiego prezentu. Karta wskazuje również ruch monotonny, powtarzający się co może oznaczać rehabilitację lub też powiązanie ze sportem.

8 monet: tarot zamiary

8 denarów w miłości oznacza, że jest to etap nużącej oraz ciężkiej pracy. Pojawiają się rozmyślania. Jedno z partnerów może usunąć się w cień po to, by pomyśleć nad związkiem. Pragniemy wziąć stery we własne ręce i zdecydować o dalszym losie relacji, przyjąć na barki konsekwencje. Równie dobrze partner może być osobą, która pragnie przyjąć to na siebie.

Karta tarota 8 monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie twardo stąpać po ziemi. Co więcej, jest otwarta, a złożoną obietnicę traktuje poważnie. Rzuca się w wir pracy. Jej myśli ograniczają się zwykle do zadań, które musi zrealizować. ósemka monet wskazuje, iż cechuje ją sumienność.

8 monet: Rada Tarota

Ósemka monet radzi, by pozostać nieugiętym. Konsekwentnie dążyć do celu i nie pozwolić się złamać. Możemy stać się specjalistami, jeżeli tylko przeznaczymy nadzwyczaj wiele energii, czasu na doskonalenie się oraz zdobywanie. W skrócie-trening czyni mistrza.

Karta: 8 monet – praca

Osoby niezatrudnione powinny prędko znaleźć posadę. Dla osób zatrudnionych jest to czas pracy na najwyższych obrotach, doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Myślami będziemy w pracy i mocno skoncentrujemy się na solidnym wykonywaniu zobowiązań.

8 monet a uczucia

W przypadku gdy spotkaliśmy się z przedmiotem westchnień, który nie kontaktuje się tygodniami – 8 monet nie przepowiada niczego pozytywnego. Jedyne, na czym się koncentruje to praca oraz zobowiązania. Wszystko zależy od charakteru spotkania. Jeśli była w nim chemia – brak kontaktu będzie chwilowy. Jeśli zaś wiało nudą – nic z tego nie wyjdzie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.