Karta 6 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 6 monet

6 monet nazywana jest także 6 denarów. W przypadku miłości karta chce, byśmy zastanowili się, czy jedno z partnerów jest ukierunkowane, by ofiarowywać i się dzielić. Drugie raczej przede wszystkim jest biorcą. Nie jest utrzymana równowaga. Szóstka monet w generalnym znaczeniu pokazuje realną istotę sprawiedliwości i próbę słusznego odnowienia równego podziału. Człowiek chętnie dzieli się swoimi zasobami, gdyż zależy mu na tym, aby życie było równie wspaniałomyślne dla wszystkich. Niczym wybawca próbuje oddać to, o czym zapomniał los. Znajduje w tym uspokojenie ducha. Szóstka denarów wskazuje, żebyśmy przemyśleli to, czy nie jesteśmy jedynie biorcami. Czy altruistyczna pomoc jest dla nas najważniejsza? Czy gra zasadniczą rolę w naszym życiu?

Karta 6 monet – w miłości i uczuciach

6 monet: tarot zamiary

Z jednej strony 6 monet wskazuje, że warto zastanowić się nad tym, czy jedno z partnerów nie musi żebrać o uwagę, miłość, pieniądze. Z drugiej aczkolwiek najczęściej ukazuje szczęśliwe, sprawiedliwe działanie relacji. Proporcja dawania/brania jest doskonała. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym związku czymś normalnym.

Karta tarota 6 monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie służyła nam pomocą. Może to zadziałać w drugą stronę, zatem my pomożemy jej. Forma może być różnoraka – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym bądź konieczna pożyczka do spłaty kredytu (może wprost przekazać fundusze bez poinformowania).

Karta tarota 6 monet: Przyszłe wydarzenia

Nadarzą się okazje do podjęcia działań charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji albo zbiórka jedzenia. Jeśli żyjemy ubogo, to możliwe, że ktoś zapewni nam wsparcie finansowe.

6 monet a uczucia

Nowy obiekt uczuć jest hojny i ma wiele do zaoferowania. Chce się nami zaopiekować, jest życzliwa oraz służy pomocą. Jeśli po raz któryś związek nie udał się, to warto przemyśleć nasze zbyt wygórowane pragnienia. Prawdopodobnie również byliśmy za bardzo łapczywi, a za mało skłonni do zabiegów na dobro partnera.

Karta: 6 monet – praca

Pomyślne skutki widoczne dzięki szóstce denarów to zlikwidowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie pomyślność w sferze finansów. Może symbolizować również wyróżnienie albo stypendium. Jeżeli obecnie nie brakuje nam funduszy, to my powinniśmy wykazywać hojność wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

6 monet: Rada Tarota

Skoncentrujmy się na jakości związków z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie dając nic w zamian? Czy odczuwamy, że jesteśmy traktowani z wzajemnością? Szóstka denarów przypomina o tym, że we wszechświecie powinien być idealny balans dawanie/branie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.