Karta 4 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 4 monet

4 monet nazywana jest też 4 denarów. W tym momencie człowiek zbiera dobra materialne oraz umie je odpowiednio spożytkować. Niestety, ale w dalszym ciągu nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Często zdarzały mu się przejawy skąpstwa. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Co więcej, unika jak ognia zainwestowania pieniędzy na rozwój albo własne przyjemności. 4 denarów niejednokrotnie ukazuje ogarniający strach przed utraceniem dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wprost paraliżująca. Człowiek bezustannie przejmuje się, a co za tym idzie, w głowie pokazują się pesymistyczne scenariusze, które efektywnie skłaniają do kurczowego trzymania się pieniędzy.

Karta 4 monet – w miłości i uczuciach

Karta: 4 monet – praca

Może zjawić się sumienny pracownik bądź też inny aspekt, który zrodzi w nas strach przed utratą posady. Jednakże 4 denarów symbolizuje stabilizację w sferze zawodowej, która może objawić się ofertą zmiany umowy na czas nieokreślony bądź zmianę stanowiska na takie, które gwarantuje stałe zatrudnienie.

4 monet: tarot zamiary

4 monet nie stanowi pozytywnej wróżby. Symbolizuje to, że relacja stoi w miejscu, monotonia jest na pierwszym miejscu. Prawdopodobne jest to, że jeden z partnerów jest w relacji ze względu na profity lub też jest mu przykro skończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem pragnień, ale w sumie to przyzwyczaiłem się i jest wygodnie”. Partner jest bierny emocjonalnie. Równie dobrze, może znaczyć, iż boimy się straty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy partnera w klatce.

4 monet: Rada Tarota

4 denarów doradza, żeby człowiek przestał się bać. Pamiętał o tym, iż jak coś odejdzie, to pojawi się następne. Liczba otrzymanych możliwości jest nieograniczona. Raz stracona okazja nie oznacza, iż już nigdy więcej nie przyjdzie. Bądźmy szczęśliwi oraz cieszmy się życiem.

Karta tarota 4 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest obowiązkowa, dąży do zrealizowania zamierzeń, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, wprost przeciwnie – jest wręcz skąpa. Umie zarządzać efektywnie czasem. Tematy rozmowy przez nią poruszane mogą krążyć wokół wszystkiego. Byleby nie odnosiły się do niej bezpośrednio.

Karta tarota 4 monet: Przyszłe wydarzenia

4 monet najłatwiej określić słowem – bierność. Dlatego też sytuacje, które będą się pojawiały, nie spowodują zmian, a raczej zatrzymają nas w aktualnym miejscu. Przychodzące sytuacje mogą obnażyć przenikający nas lęk przed zmianami. Uzmysłowią, czego tak naprawdę się obawiamy.

4 monet a uczucia

Apatia oraz brak działania. Lęk przed podjęciem inwencji. Trzeba pamiętać, iż osoba, która będzie pragnęła się z nami umówić, będzie raczej nastawiona na korzyści. Z zimną krwią przeanalizuje czy warto tracić czas na tę znajomość. Wreszcie może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.