Karta 5 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 5 monet

5 monet nazywana jest też 5 denarów. Los nie sprzyja. Ostatnie zdarzenia miały niekorzystny wydźwięk. Człowiek mógł dostać chociażby zwolnienie z pracy. Jeśli dużo lat pracował w tej samej branży trudno mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, iż niespodziewanie sięgnęliśmy dna i nie potrafimy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam niepokój, strata wiary oraz trudne wybory. Człowiek jest przyciśnięty do ściany, czyli potrafi dokonać nawet radykalnych, destrukcyjnych posunięć i postanowień. Złe zdarzenia nie muszą mieć długofalowego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście najukochańszej osoby. Sęk w tym, że radzimy sobie z cierpieniem. 5 monet może mieć odmienne podłoże. Czasem pokazuje człowieka, który dokona cudów, żeby tylko ocalić najdroższe, najważniejsze osoby.

Karta 5 monet – w miłości i uczuciach

5 monet a uczucia

Nie należy poświęcać czasu na szukanie partnera. 5 monet pokazuje, iż będzie to człowiek, który ma niskie poczucie własnej wartości. W głębi duszy odczuwa, iż nie jest wystarczająco dobry, aby wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż przygnębiać się jego negatywnym podejściem do życia.

Karta tarota 5 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie spotykał bezduszny los. Źle czuje się psychicznie, nie wytrzymuje nawału kłopotów. Negatywna passa może ukazać się na wiele sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby bądź też niespodziewana potrzeba sięgnięcia po wszelkie oszczędności.

Karta: 5 monet – praca

Piątka denarów symbolizuje bardzo niepomyślny czas w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą utracić stałe posady. Osoby bez pracy zaś jeszcze przez długi czas nie odbiorą telefonu z informacją o przyjęciu. Generalnie wszystkie próby ratowania sytuacji raczej zakończą się niepowodzeniem. Może okazać się, iż nie dorównujemy już kolegom z pracy, z tego powodu więzy mogą się nieco poluzować. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

5 monet: tarot zamiary

Kryzys w związku. Pewne aspekty zostały zignorowane, a mają bardzo duże znaczenie dla partnera. Z tego powodu nie czuje się bezpiecznie. Zaniedbany, nierozumiany. Mocno boi się popełnić błąd, bo nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on skończyć.

Karta tarota 5 monet: Przyszłe wydarzenia

5 denarów ukazuje, że zostaną poniesione straty. Wielokrotnie oznacza wydatki. Leczenie zęba, strata portfela, zepsuty samochód to dość możliwe wydarzenia dla 5 monet. Jednakże nie można się poddawać, ponieważ przyjdzie pomoc od życzliwej osoby.

5 monet: Rada Tarota

5 denarów koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest ocalenie człowieka tonącego. Trzeba wyciągnąć rękę do osoby, która jest w ciężkim momencie życia. Nie powinniśmy koncentrować się jedynie na jednostronnym działaniu. Kiedy przeczuwamy, że nie damy rady stawić czoła kłopotom, musimy spytać innych o radę, przysługę lub też zwykłe udzielenie informacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.