Karta 7 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 7 monet

7 monet nazywana jest również 7 denarów. Przedstawia sytuację, w której człowiek dokończył przedsięwzięcie. Przelał w nie całą swoją energię i poświęcił czas. Nastał moment, w którym zostało mu tylko oczekiwać na pokazanie się pierwszych efektów. Powinno się oddać sprawy w ręce wszechświata i pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Niejednokrotnie towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta jednak ewidentnie wskazuje na to, że nic więcej nie da się zrobić. Człowiek mentalnie przygotowany jest na uzyskiwanie korzyści ze swoich sukcesów. Aczkolwiek siódemka denarów nakłania do tego, aby przyglądnąć się następstwom pracy i dokonać słusznej oceny. Naturalnie tylko wtedy gdy czujemy, iż jest to konieczne.

Karta 7 monet – w miłości i uczuciach

Karta: 7 monet – praca

W sferze zawodowej oznacza zatrzymanie się. Wykonanie obowiązków może przeciągać się w czasie. Wysiłki nie są zauważalne przez kierownika, dlatego premia nie jest dostępna. Praca działa na nas wyczerpująco. Ponadto, nie czujemy już zadowolenia z niej. Uczucie braku efektów, zatrzymania się. Dla osób bezrobotnych może symbolizować to brak odpowiedzi lub brak interesujących ofert zatrudnienia.

Karta tarota 7 monet: Przyszłe wydarzenia

Zdarzenia, które przyjdą, będą prowadzić do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest pokazanie się wyników powziętych działań. Jeżeli czekamy na decyzję kredytową, to szybko nie nadejdzie. Przyjaciel może ociągać się z istotnym telefonem. Możemy wykazywać się dużą aktywnością, a nie osiągać rezultatów np. wielogodzinne szukanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została sprzedana minutę temu.

7 monet a uczucia

Siódemka denarów mówi o tym, że będziemy czekać na wykonanie pierwszego kroku. Zniecierpliwienie, lęk, rozterki będą stale towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może generalnie być zamknięta emocjonalnie na związek. Skupia się na karierze zawodowej. Drugą możliwością jest to, że będzie robiła bardzo małe kroki w stronę randek, przesyłania sygnałów zainteresowania.

7 monet: tarot zamiary

Uwidocznią się ograniczenia. W tym momencie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie efekty spowodują dotychczasowe posunięcia. Wypada zastanowić się, jak działa związek oraz to jakie sytuacje miały miejsce do tej pory. Co najważniejszego się działo? Oczekiwanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według 7 monet.

7 monet: Rada Tarota

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Siódemka denarów namawia do tego, by cierpliwie usiąść oraz oczekiwać na wyniki. Wykonaliśmy już wiele pracy. Odważnie ukończyliśmy zadanie. Jedyne co może wpłynąć na efekt poczynań, jest czas oraz los. Wszystko pozostaje w rękach wszechświata.

Karta tarota 7 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się niezależnością głównie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Bez przerwy będzie podnosiła poprzeczkę, jeśli chodzi o osiągnięcia. Całą energię poświęci na realizowanie wybitnego projektu. Na co dzień może sprawiać wrażenie osoby niewyróżniającej się z tłumu. Lubi organizację oraz jest mało pewna siebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.