Karta 2 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 2 monet

2 monet nazywana jest również 2 denary. Karta ujawnia, że mocno zakorzenione wzorce stosowane są, aby czerpać z nich prywatne korzyści. Człowiek nie jest w stanie się skupić, ponieważ wziął na swoje barki dużo projektów do zrealizowania. Chciałby zająć się nimi w tym samym czasie. Nie jest w stanie dostrzec co dzieje się w jego środowisku. To pokazuje, jak bardzo skoncentrowany jest na realizacji kilku projektów. 2 denarów chce zwrócić naszą uwagę, że wyłącznym wyznacznikiem naszych umiejętności są wyzwania. Tylko one są w stanie ukazać, ile w rzeczywistości możemy zrobić. Karta przypomina o mocy drzemiącej w człowieku. W nieodległym czasie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który cel jest istotny. Właściwym sposobem, aby odpowiedzieć na to pytanie, jest skorzystanie z czasu do przemyśleń. Przemiany są konieczne.

Karta 2 monet – w miłości i uczuciach

Karta: 2 monet – praca

Ukażą się kłopoty. Duża szansa na kłopoty finansowe w postaci zaciągniętych kredytów lub dużych wydatków, braku oszczędności bądź tendencje do trwonienia pieniędzy. W przestrzeni zawodowej dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 monety, pojawią się 2 różne szanse. Ujawni się to np. w postaci telefonu zawiadamiającego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście będą to dwie równie sprawnie działające firmy. Trudny wybór.

2 monet: tarot zamiary

Niepewność oraz dwie możliwości do wyboru. Niejednokrotnie trzeba podjąć jakąś decyzję. Może oznaczać żonę i kochankę. Obie mogą być tak samo dobre i z trudem przychodzi rezygnacja z jednej. Karta doradza, że musimy otworzyć się i zaakceptować zmiany albo pozbyć się niedomówień w relacji.

2 monet: Rada Tarota

2 monet sygnalizuje, że trzeba zmierzać za intuicją. Zamiast analizować, co jest korzystniejsze, powinniśmy posłuchać głosu serca. On nas odpowiednio pokieruje. Nie należy kierować się rozsądkiem. Dzisiaj mogą wystąpić huśtawki nastroju.

Karta tarota 2 monet jako osoba

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie cechowała się brakiem czasu. Poinformuje nas, iż rozmyśla nad ważną kwestią. Może też poprosić nas o poradę, ponieważ stara się rozwikłać problem. Rozpoznamy ją po poważnym podejściu do pieniędzy, lekkomyślności oraz niestabilności.

2 monet a uczucia

2 monet odnosi się w kontekście żonglowania emocjami. Osoba, z którą się zobaczymy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy właściwym przedmiotem uczuć. Możliwe jest to, iż równocześnie spotyka się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. Nareszcie może chodzić jedynie o to, że nie domknęła wcześniejszego etapu uczuciowego i nie potrafi rozpocząć nowego rozdziału.

Karta tarota 2 monet: Przyszłe wydarzenia

Wystąpią zdarzenia, które wymuszą konieczność dokonania wyboru. Ukażą się 2 możliwości. Może to być przeprowadzka na wieś albo do miasta, zmiana pracy na umysłową bądź też fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc finansowa w zamian za prace porządkowe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.