Karta 3 monet – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 3 monet

3 monet nazywana jest także 3 denarów. Wskazuje na proces twórczy oraz wskazuje człowieka poświęcającego siebie całego w momencie wykonywania pracy. Karta wskazuje na bezmiar mądrości, jaką człowiek posiada w danej tematyce. Zdobyty został wręcz poziom specjalisty, geniusza, mistrza. Powinniśmy napawać się dumą z tego, że udało nam się dostać na samą górę. Pochwalić i docenić samych siebie. Niewątpliwie można zdobyć się na śmiałość i podzielić się kompetencjami z mniej doświadczonymi osobami. Trójka monet sugeruje, iż przekazanie wiedzy przyniesie dobry skutek w przyszłości. Współdziałanie zakończy się niepodważalnym powodzeniem. Trójka monet może po prostu symbolizować nadchodzące dokonania.

Karta 3 monet – w miłości i uczuciach

Karta tarota 3 monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie rzucała się w wir pracy. Nie ma chwili odpoczynku. 3 monet sugeruje, że jest sumienna, szczera i świetnie przezwycięża kłopoty. Może sprawiać wrażenie osoby nie bardzo życzliwej.

3 monet a uczucia

Pozytywna informacja dla singli, które przygotowane są na wieloletni, poważny związek. 3 monet może się uwidocznić troszczeniem się o drugą osobę przez zauważalne gołym okiem zachowania. 2 osoby będą w równym stopniu dbać o to, by na stałe pożegnać powody do konfliktów. Zaangażują się w relację i zrobią wszystko dla szczęścia relacji.

Karta tarota 3 monet: Przyszłe wydarzenia

Większość wydarzeń będzie dążyć do tego, byśmy ujawnili nasze talenty oraz zastosowali je w szlachetnych celach. Czeka nas współdziałanie. Ludzie uznają nasze talenty. Doznają objawienia i wreszcie nas dostrzegą. Możemy np. wziąć udział w konkursie i wyróżnić się wśród pozostałych członków zespołu.

3 monet: tarot zamiary

Nadszedł czas budowania solidnych fundamentów w związku. Możemy poczuć się niekochani poprzez brak czułych, romantycznych słów. Jednak miłość objawi się w inny sposób, bardziej namacalny. Nie będą miały miejsca zapewnienia bez pokrycia. Będzie można ujrzeć pracę nad relacją w postaci wprowadzania zmian widocznych gołym okiem. Partner może nam np. zafundować wizytę u fryzjera lub w ramach niespodzianki naprawić samochód (bez wcześniejszej prośby).

Karta: 3 monet – praca

Praca będzie wymagała dużego wysiłku. Być może będzie trzeba zacząć wszystko od początku np. otwarcie własnej działalności i rozwijanie jej inaczej. Dla pracowników może sygnalizować zmianę branży. Nadchodzi etap pełen napięcia. Organizacja, planowanie, konkursy, szukanie innowacyjnych sposobów, nieodzowne kursy. Generalnie mnóstwo obowiązków.

3 monet: Rada Tarota

Należy przyjrzeć się środowisku, w którym żyjemy oraz pomyśleć, w jaki sposób możemy pomóc. W tym okresie istotne jest odkrycie oraz zastosowanie swoich predyspozycji dla dobra innych. Zastanówmy się jaką cechą wzbudzamy podziw w innych ludziach oraz jak możemy ją wprowadzić do czyjegoś życia. Tak, żeby współpraca przyniosła jak najlepszy wynik.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.