Karta As buław w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty As buław

Karta As buław inaczej nazywaną As pałek bądź As kijów symbolizuje nowość, działanie, potęgę, witalność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Gdy interesuje nas przyszłość, karta obiecuje zalążek czegoś zupełnie nowego. Związek, hobby, a nawet praca – możliwości jest co niemiara. Nadrzędny przekaz Asa Buław to naciskanie na to, aby nie poddawać się strachowi. Jednakże chodzi nie tylko o tę ekscytację… W przypadku wątpliwości zachęca do podjęcia ryzykownych działań. Pomimo tego, iż z góry zakładamy porażkę. Istotne jest także to, by się nie zniechęcać — jakkolwiek wypełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się nowe drogi, bramy możliwości się odblokują. Należy z nich korzystać. Jeśli kiedykolwiek dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o małym prawdopodobieństwie fiaska. To wskazany czas na to, aby się nie zatrzymywać!

Karta As buław w miłości i uczuciach

Karta: As buław – praca

Otwarcie oryginalnych możliwości. dopiero co poznany nieznajomy może przyczynić się do awansu, zmiany pracy (oczywiście na korzystniejszą ofertę). Być może to naturalnie dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie wcześniej sfinalizowany oraz lepiej wykonany? Ewentualnie okaże się dalszą rodziną dyrektora przedsiębiorstwa, w jakiej pracujemy, i szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Generalnie jest to korzystna karta, jaka ma okazję przyczynić się do usprawnienia sytuacji zawodowej.

As buław a uczucia

Analizując to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest zachwycona i pragnie poznać nas bliżej. To świetny czas, aby zacisnąć więzi. Czekają epokowe chwile!

Karta tarota As buław: Przyszłe wydarzenia

Nadarzyła się szansa, by przezwyciężyć nadzwyczaj trudną sytuację. Fortuna będzie nam dopisywać, a więc istotny kłopot może zostać zażegnany, szybciej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to korzystna passa!

As buław: tarot zamiary

As buław mówi, że ktoś nowy pojawi się w naszym życiu. Znajomość nadzwyczaj szybko się rozwinie. Będzie to relacja namiętna, intensywna. Pełna erotycznych, fizycznych uniesień. Inspirowana impulsem, a nie rozumem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Oznacza gigantyczne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jakkolwiek karty leżące blisko mają niebanalne znaczenie, jeśli chodzi o rozwój tego namiętnego, uzależniającego żaru. Dla trwającego związku oznacza to, żeby odrodził się na nowo. Być może wkradła się rutyna lub też partner czuje się niekochany? Zadanie jest proste – spowodować, by miłość rozkwitła na nowo.

As buław: Rada Tarota

Kreatywność, zachwyt i działanie. Sporo korzystnych, przyjemnych niespodzianek. Warto dzisiaj podjąć się wszelkich wyzwań, bo mamy wystarczająco sił na podołanie im. Oryginalny projekt? – dzisiaj na pewno wszystko pójdzie bez problemu. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas uwagę, jeśli jedynie o to się postaramy. Karta pałek temu sprzyja!

Karta tarota As buław jako osoba

Tak samo jak w sferze zawodowej – ktoś sprawi, iż nasze codzienne życie zmieni się na lepsze. Mogą to być nieduże przypadki np. propozycja spaceru z pieseczkiem czy też pokaźniejsze np. bezpłatna pomoc w otwarciu własnej działalności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.