Karta 2 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 2 buław

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie ukazuje zbłąkanego człowieka. Wie on, że osiągalne są dwie ścieżki, przez co jest niepewny i waha się przed zaczęciem dowolnej idei. Pojawia się zrozumienie, że przybył okres ważnych przemian. Możemy wręcz czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia decyzji będzie ciężka, wręcz przygniatająca. Wątpliwości jednakże są tak intensywne, iż efektywnie uniemożliwiają mu wprowadzenie tych modyfikacji. Karta pokazuje również obawę przed przykrymi konsekwencjami po wykonaniu nawet małego ruchu. Dlatego osoba znajdująca się w wibracji 2 buław preferuje, aby wszystko zostało „po staremu”.

Karta 2 buław – w miłości i uczuciach

Karta tarota 2 buław: Przyszłe wydarzenia

Zastój i oczekiwania. Z ufnością czekamy na rozwój wypadków. Wyczekujemy zgoła cudu. Chcemy, aby wszystko „działo się samo”. Karta nawołuje jednakże, by odbierać, być czujnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się wokoło. Jest możliwość, iż będzie to ważne w sprawie, o którą zapytujemy.

Karta tarota 2 buław jako osoba

Ktoś obserwuje i myśli o nas. Najczęściej jest to osoba płci przeciwnej. Ważna dla nas, jednakże nie jest w niedalekiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny lub przyjaciel mieszkający w dalekiej odległości.

2 buław a uczucia

Zapewne osoba będąca pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie relacji. Co interesujące można aczkolwiek zauważyć zainteresowanie. Wszystko skończy się aczkolwiek na wzajemnej obserwacji. Ciężko zdecydowanie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Mimo tego, że przyciągnęliśmy jej zainteresowanie, to nie podejmuje żadnych działań. Być może ma obawy, jak znajomość ewoluuje? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może także oznaczać, że znajdziemy się pod złym oddziaływaniem tej osoby. Wskazana jest przezorność.

2 buław: Rada Tarota

Rozterki będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie warto jednak dzisiaj podejmować żadnych decyzji. Niezależnie od wyboru będzie on prowadził do nieusatysfakcjonowania. W tym dniu karta zaleca, aby powstrzymać się od jakichkolwiek postanowień. Najlepiej odłożyć to na inny dzień, w którym działa korzystniejsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z plączących się pytań.

2 buław: tarot zamiary

Brak wiary w to, iż obecny partner to odpowiedni wybór. Nachodzące rozterki i wahania dotyczące relacji. Będziemy rozważać, czy na pewno jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Rozbieżności w osobowości zaczną się wydawać wielkie i w zasadzie nie do przeskoczenia. Możliwe, że oddalił się i czujemy emocjonalny chłód? Jednym słowem – rozterki. Jest to nauka cierpliwości.

Karta: 2 buław – praca

Mogą pojawić się kłopoty z pieniędzmi, jednakże będą one miały tymczasowy wymiar. 2 kijów może oznaczać pomyślność, do której dotarliśmy dzięki wielkiemu oddaniu. Może towarzyszyć poczucie apatii do obecnej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.