Karta 3 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 3 buław

Karta 3 buław nazywana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek oznacza czekanie na rezultaty wprowadzonych modyfikacji w życie. Niestety nie możemy zmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi zauważyć pierwsze pozytywne efekty. Dopiero wtedy będzie mógł kontynuować działanie, podejmując kolejny krok. 3 kijów ma wielkie znaczenie w naszym życiu, ponieważ potwierdza, że przeszłość pozostawiliśmy za sobą i nareszcie jest się w stanie skupić się na przyszłości. Przekonuje nas, że dokonaliśmy odpowiedniej decyzji, wybierając obecną drogę, jednocześnie zatrzaskując na zawsze przeszłość. Od dnia dzisiejszego towarzyszyć będzie klarowny, trzeźwy umysł. Czarno na białym – będziemy dostrzegać świat taki jakim jest naprawdę. Tak jak oświeceni.

Karta 3 buław – w miłości i uczuciach

3 buław: Rada Tarota

3 pałek to pozytywna karta. Wskazuje, że my sami stwarzamy bariery. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać schowane talenty. Aktualnie jest perfekcyjny czas na to, by zacząć działać, bo karta zdradza, że zadanie da korzystny, przewidziany efekt.

3 buław a uczucia

Powinno się nareszcie puścić w niepamięć to, co nie zakończyło się pozytywnie oraz w końcu otworzyć się na nowy związek. Przeczuwamy wewnętrznie, że jesteśmy przygotowani rozpocząć nowy etap. Jest pewna osoba, której od jakiegoś czasu się podobamy. Prawdopodobnie podjęła już decyzję i w niedalekim czasie postara się wejść do naszego życia. 3 pałek symbolizuje zmiany w sferze uczuciowej, co może zapowiadać nowy związek. Powinno się dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Karta tarota 3 buław: Przyszłe wydarzenia

Działania przyniosą spodziewany rezultat. Uwidoczni się pragnienie zmian w różnych sferach. To dobrze, bo 3 buław reprezentuje nie tylko sukcesy, ale także sprzyjające okoliczności w spełnianiu dążeń.

Karta: 3 buław – praca

Nadciągnął okres pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Aczkolwiek prawidłowe zaangażowanie zapewni też świetne rezultaty. Istnieje szansa na awans. Oczywiście jedynie wtedy kiedy bez zarzutu na niego zapracujemy! W tej chwili nie ma miejsca na trwonienie czasu w firmie.

Karta tarota 3 buław jako osoba

Osoba, którą spotkamy na naszej ścieżce, będzie szczera oraz uczciwa. Może wypowiadać się bez długiego zastanawiania się z tego względu, iż mówi wprost to, co w danej chwili przechodzi jej przez myśl.

3 buław: tarot zamiary

Pogłębienie relacji. Całościowy rozwój związku. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów chce większego oddania, czułości. Jeśli zaś układa się bardzo źle, to 3 buław pomaga zrozumieć, iż rozstanie nie jest końcem świata. Pogodzenie się z faktem, iż wspólne życie czasem musi się skończyć, będzie o wiele łatwiejsze.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.