Karta 5 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 5 buław

5 buław nazywana jest także 5 kijów lub 5 pałek. Karta obrazuje bitwę oraz wtórującą jej konfrontację. Człowiek zmuszony będzie przystawać przy swojej racji oraz bronić idei, w którą wierzy. Wymaga to wnikliwej obserwacji własnych czynów i przyjęcia odpowiedniej strategii, czyli dopasowania się do aktualnie panujących warunków. Sęk w tym, aby odnaleźć sposób na obronę wartości bliskich sercu. Niezbędne okaże się zawalczenie z przeciwnościami losu. Symbolika 5 buław może przyjąć trochę inną postać – uczuciową. Niektórzy mogą odczuwać bezmiar sprzecznych uczuć, rozdarte serce. Nie będzie to miłe uczucie.

Karta 5 buław – w miłości i uczuciach

Karta tarota 5 buław: Przyszłe wydarzenia

Nowe zdarzenia, idee, działania w różnorodnych dziedzinach osobistych. Ogólny pośpiech i duży natłok myśli. 5 pałek może też wskazywać na to, że staniemy się wsparciem dla drugiego człowieka w jego znojach. Warto zwrócić uwagę na zdarzenia, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

5 buław: tarot zamiary

Łatwo o nieporozumienia. Uczucia staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo lub spojrzenie do rozpoczęcia kłótni. Dobra informacja jest taka, iż karta oznacza dostosowanie się do nowych zasad, reform.

Karta: 5 buław – praca

Silna konkurencja. Być może ambitny oraz wykwalifikowany pracownik będzie usiłował za wszelką cenę przegonić nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, z tego powodu opłaca się uważniej przyjrzeć się zachowaniom znajomym z pracy. 5 buław może wskazywać jedynie na wysiłek w miejscu pracy w postaci obciążających pionierskich projektów lub nadgodzin. Bardzo możliwa jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc przystosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych nawyków nie jest łatwym doświadczeniem.

5 buław: Rada Tarota

Trzeba okazać własną odporność psychiczną. Rozwiązanie konfliktu, zawarcie ugody to dość prawdopodobny scenariusz dla 5 kijów. Karta radzi również, by zastanowić się, co tak naprawdę jest intencją naszej walki i czy jesteśmy przekonani, że jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, by powód starań był racjonalną decyzją.

Karta tarota 5 buław jako osoba

Na drodze pojawi się rozkapryszona osoba. Ma olbrzymie pokłady energii, nierzadko prowadzi polemikę. Trudno ją zatrzymać. Może być zainteresowana życiem innych osób.

5 buław a uczucia

Nie jest to pozytywny czas dla samotnych osób. Próba wejścia w relację może być zbyt trudna. Może to być irytujące, zważając uwagę na to, iż właśnie teraz staniemy się szczególnie pociągający.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.