Karta 7 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 7 buław

7 buław nazywana jest też 7 kijów albo 7 pałek. Nadarzy się chwila, która wymusi na nas opanowanie oraz nieustępliwość. Po ukończonym triumfie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Niewykluczone, że nieprzyjaciele postanowią działać razem, przez co szansa na pokonanie nas może być dużo większa. Rolą człowieka, który jeszcze niedawno cieszył się z triumfu, jest skoncentrowanie się, aby odrodzić siłę witalną. Jest ona niezbędną, żeby wszytko rozegrało się dla niego pozytywnie. Można nawet odnieść poczucie, że los się na nas uwziął. 7 kijów rekomenduje, żeby człowiek przemyślał, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Karta 7 buław – w miłości i uczuciach

Karta: 7 buław – praca

7 pałek może odzwierciedlać się trudną fizyczną pracą, lecz i brakiem perspektywy znalezienia pracy. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z nadmiarem obowiązków, dezaprobatą ze strony pozostałych pracowników lub też samego szefa. Niestety, ale dokładne wypełnianie zleceń przełożonych nie przełoży się na premię lub chociażby uznanie. Wprost przeciwnie – można dostać naganę.

Karta tarota 7 buław jako osoba

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie cechowała się silnym usposobieniem i szybkim sposobem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu ważnych dla niej norm, a pewność siebie jest jej nierozłącznym składnikiem.

Karta tarota 7 buław: Przyszłe wydarzenia

Niestety, lecz konieczne będzie emocjonalne nastawienie się do niełatwego okresu. Otoczenie zagwarantuje nam dużą dawkę krytyki, naciskania. Przeszkody będzie trzeba pokonać samodzielnie, jednakże ostatecznie czekają na nas owoce podjętych działań.

7 buław: Rada Tarota

7 kijów podpowiada, aby przemyśleć oraz skonfrontować się z własnymi poglądami. Należy zostać w trybie czuwania, ponieważ pewne sytuacje mogą nam gdzieś umknąć. Niestety zakłamani przyjaciele mogą wyjść na światło dzienne. Wyjawią ich godne potępienia czynności, mające na celu skrzywdzenie nas.

7 buław: tarot zamiary

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, iż jest atakowane. Ma dużą potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie czuje bezpieczeństwa i pragnie odbudować tę kwestię. Konieczne okaże się poznanie i dobór narzędzi, dzięki którym relacja przetrwa. Istnieje prawdopodobieństwo, że osobom samotnym nie uda się wejść w relację. 7 kijów wskazuje na nieporozumienia, więc powodem tego może być dobrze przemyślana intryga. Miała ona na celu zaszkodzenie nam oraz ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w związek może być nafaszerowane obciążeniami, lecz nie jest niemożliwe!

7 buław a uczucia

Brak spokoju ducha i odczuwanie gniewu. 7 pałek wielokrotnie oznacza ludzi niepotrzebnie wkraczających w nasze życie uczuciowe w brudnych butach. Może ukazać się też w postaci problemów w trakcie próby urzeczywistnienia pomysłów, liczne spory.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.