Karta 6 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 6 buław

6 buław nazywana jest także 6 kijów bądź 6 pałek. Dostrzegalny triumf po wygranej bitwie. Człowiek mógł borykać się z własnymi słabościami lub pewnymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył znoje. Zdobycie celu skończyło się sukcesem. Wreszcie może liczyć na chwilę wytchnienia oraz cieszyć się zwycięstwem. Często pojawia się poczucie własnej wartości, wrażenie dumy. Przezwyciężonymi ograniczeniami mogły być choćby niekorzystne uczucia po traumatycznym zdarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, żeby nareszcie osiągnąć spokój ducha. Karta 6 kijów sprawia, że osoba wytwarza naokoło siebie nadzwyczajną aurę, wręcz czuć od niego magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Zauważamy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, iż to osoba, którą powinno się naśladować.

Karta 6 buław – w miłości i uczuciach

6 buław: Rada Tarota

Jest to pomyślny etap na określenie celu oraz skrupulatne zmierzanie do niego. 6 pałek sygnalizuje pomyślność. Wskazane jest, by zatroszczyć się o optymistyczne nastawienie. Wynikiem tego będzie niesłabnąca motywacja do działania. Szkoda, by zły nastrój przyczynił się do klęski. Trzeba temu zapobiec. 6 pałek ukazuje też, aby człowiek nauczył się osiągać radość z tego, że ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej pokrzepiającego, że ktoś ujrzał w nas cudowną osobowość.

Karta tarota 6 buław: Przyszłe wydarzenia

W tym czasie nierozerwalnie będzie towarzyszyła nam tak i chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się dużo dobrych chwil i przybędą do nas pozytywne wiadomości. Pomyślny efekt może dać choćby pierwsze miejsce w konkursie.

6 buław: tarot zamiary

Dla par zwycięstwo może nawiązywać do zakończenia konfliktu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelakie trudy. 6 kijów może uwidocznić się pozytywnymi nowinami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

Karta tarota 6 buław jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze to taka, która osiągnęła zwycięstwo. Zwraca na siebie uwagę, tak więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Również może zwiastować zwycięzcę loterii, który stał się zamożny z dnia na dzień.

6 buław a uczucia

Zwycięstwo, które może się objawić w wieloraki sposób: podbicie serca, stworzenie spełnionego małżeństwa, zdominowanie partnera (może czuć się urażony. Jest to pozytywny okres dla osób samotnych. Dla par ujawnia się istotna rada. Karta radzi, aby pomyśleć, czy aby triumf jest korzystny dla obydwojga. Czasem nie stawia to partnera w negatywnym świetle?

Karta: 6 buław – praca

6 buław wskazuje na zwycięstwo. Uświadamia, że pewne sprawy zakończą się powodzeniem. Uzyskanie nowej pracy, awans, wyższe stanowisko, premia, podziw przełożonego, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.