Karta 4 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 4 buław

4 buław nazywana jest też 4 kijów lub 4 pałek. Odzwierciedla trwałość oraz porządek. Poniesione zabiegi nareszcie przynoszą widoczne efekty. Stanowią swego rodzaju silne podłoże do kolejnych zmagań. Dzięki widocznym efektom wniesionego wysiłku człowiek odczuwa stabilność i spokój. 4 kijów zwraca uwagę na to, żeby nie snuć marzeń, tylko przekładać je na realne działanie. W przeciwnym wypadku bardzo prawdopodobne jest, że już definitywnie zostaną jedynie wytworem ludzkiego umysłu. Jest swojego rodzaju przyjacielem, który namawia i dopinguje – działaj! Przyszedł w końcu właściwy czas. Na co czekasz?

Karta 4 buław – w miłości i uczuciach

Karta tarota 4 buław jako osoba

Możliwe napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Po prostu może to być dusza towarzystwa czy też osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba będąca w składzie komitetu w szkole.

Karta: 4 buław – praca

W pracy zdarzy się coś dobrego. Może to być podwyżka, awans bądź po prostu kurs skończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada zakończenie jakiegoś projektu, którego efektem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej pracy. Może także zapowiadać, że przeszkody zostaną z tyłu i czeka nas udany urlop.

Karta tarota 4 buław: Przyszłe wydarzenia

Nie ma czasu na stagnację. Na okrągło będzie się coś działo, ale w korzystnych perspektywach. Karta 4 pałek wskazuje, że jest to czas eksplorowania nowych życiowych dróg. Powinniśmy usilnie skoncentrować się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

4 buław a uczucia

W skrócie – radosne chwile, rozrywka, korzystny czas. Nie tylko dla osób znajdujących się w związku, ale również dla tych, którzy cały czas szukają drugiej połówki. Karta radzi, żeby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w udany związek z tego względu, iż karta obiecuje powodzenie. Właściwy okres na rozpoczęcie relacji.

4 buław: Rada Tarota

Jako karta dnia obrazuje mnogość pozytywnych momentów. Jako rada uczy, aby świętować osiągnięcia. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Dokonania reszty są tak samo znaczące, jak własne, dlatego je także trzeba odpowiednio uczcić. Należy zacząć cieszyć się z pozytywnych wyników.

4 buław: tarot zamiary

Dla stałych związków symbolizuje stabilizację i nierozerwalność. Osoby samotne natomiast powinny poznać nowe osoby, bo 4 kijów ukazuje szansę na pomyślność w kwestiach sercowych. Będzie to okres przyjemnych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pozytywna karta. Aczkolwiek przesłanie jej w życiu może być niekonwencjonalne – możliwe, że w krótkim czasie znajomy zdecyduje się na ślub?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.