Karta 9 buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 9 buław

9 buław nazywana także 9 kijów lub 9 pałek. Niebawem problemy odejdą, co jest pocieszające. Kluczowa okaże się obserwowanie czy nic nie jest w stanie zablokować drogę do celu. Nieduży błąd może skutkować brakiem realizacji zamierzonego celu. Dlatego też rozwaga jest niezbędna w tym czasie. Człowiek ma także świadomość, że marzenie się spełnia. Może wydawać się w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Aczkolwiek opłaca się pozostać uważnym, żeby się nie potknąć w ostatnim momencie. 9 pałek symbolizuje również, iż niezbędne będzie zregenerowanie sił oraz wykorzystanie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko podkreśla, jak dużo przeżyliśmy i jak daleko udało nam się dotrzeć, lecz również daje nadzieję, ponieważ wskazuje, że mało drogi nam zostało do celu podróży.

Karta 9 buław – w miłości i uczuciach

Karta tarota 9 buław jako osoba

Osoba, która pojawi się nam na drodze, będzie wyróżniała się kreatywnością. Poznamy ją po wielkości życiowego doświadczenia. Na pewno wiele przeszła. Może to być policjant, który widział rzeczy niedostępne dla przeciętnego obywatela.

9 buław: Rada Tarota

Rekomendowana przezorność oraz rozwaga we wszystkich dziedzinach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z nakładów niewykorzystanej energii. Resztki jej powinny zostać wykorzystane, jeżeli przyjdzie taka potrzeba.

9 buław a uczucia

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na cieszenie się i zapoczątkowanie nowej relacji. Wciąż uwidaczniające się lęki potrafią wybić z głowy pomysł utworzenia relacji. Człowiek preferuje zachować pozycję obronną oraz przeciwdziałać kolejnym ciężkim przeżyciom. To nie pomyślny czas choćby na zawarcie znajomości! Należy skupić się na sobie i zadbać o samouzdrowienie.

9 buław: tarot zamiary

Nie jest to pomyślny okres dla związku. Niewykluczone jest, iż będą wracały przykre emocje spowodowane ciężkimi doświadczeniami np. mocna obawa przed zranieniem, brak zaufania. Pomimo, że zostawiliśmy je za sobą nawet kilka lat temu i tak wrócą. 9 kijów nieraz oznacza piętrzące się kłótnie.

Karta: 9 buław – praca

9 buław oznacza kryzys zawodowy. Człowiek ma poczucie, że praca go zamęcza. Przeciążenie pracą. Możliwe, że w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o wielkim sercu dla spełnienia szlachetnego uczynku?

Karta tarota 9 buław: Przyszłe wydarzenia

Nowa sytuacja, która okaże się ciężarem nie do udźwignięcia. Możemy ponieść porażkę starając się podołać trudnościom. Może to być wydarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie zauważamy rozwiązania, ani też nie mamy dostatecznej wiedzy, żeby dotrzeć do sedna sprawy. 9 pałek wskazuje, iż uwidoczni się niechęć do nabrania motywacji, żeby zmierzyć się z kłopotami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.