Karta Giermek buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Giermek buław

Giermek buław nazywany jest też paziem buław bądź giermkiem kijów. Pokazuje, że człowiek potrafi znaleźć metodę na odkrycie własnej indywidualności oraz sprawnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, gdyż posiada taką silną, emocjonalną potrzebę. Giermek buław sugeruje, iż zanim przystąpimy do wykonywania zadania, najpierw lubimy zebrać konieczne dane. Bez przyswojenia konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się projektu. Karta jasno pokazuje, że nadchodzą nowe idee a razem z nimi próba zmiany ich tak, żeby ukazały światło dzienne. Entuzjazm i zapał do wprowadzenia modyfikacji w życie nie powinny nas zostawiać.

Karta Giermek buław – w miłości i uczuciach

Giermek buław: tarot zamiary

Paź kijów wielokrotnie oznacza zachęcenie do zapoczątkowania czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do przestrzeni miłosnej nowości, świeżości, energii. Rutyna dla wieloletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Giermek buław: Rada Tarota

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś wyjątkowe, ekscytujące sytuacje. Należy ukazać własne duchowe refleksje od nowa. Później podjąć próbę urzeczywistnienia ich. Powinniśmy ostatecznie udowodnić innym, iż stać nas wszystko. Przekazać i zademonstrować im, iż nie istnieje dla nas przeszkoda nie do pokonania.

Giermek buław a uczucia

Paź kijów oznacza dla osób samotnych możliwość stworzenia relacji. Karta sugeruje również skoncentrowanie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Dlatego też spotkana osoba zmierza do cielesności przez flirt lub często inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być relacja na całe życie. Prędzej nabierze swobodnego kształtu.

Karta tarota Giermek buław: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga czas, w którym będziemy próbowali urzeczywistnić nasze cele. Dookoła nas zjawi się wiele nowych spraw. Może to przejawić się zmianą środowiska bądź natknięciem się na nową osobę, zaskoczeniami. Będzie się dużo działo. Karta może objawić się otrzymaniem niekonwencjonalnych wieści.

Karta: Giermek buław – praca

Dobry okres zarówno dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest szansa na to, że wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje także możliwość zlecenia przez szefa nowych, nietypowych zadań lub też projektów. Paź kijów może odzwierciedlić się także awansem na wyższe stanowisko.

Karta tarota Giermek buław jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się optymistycznym nastawieniem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą otaczać ją dużą przychylnością. Prawdopodobnie będzie mieć też dość infantylny wygląd bądź też będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy charakteru.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.