Karta Królowa buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Królowa buław

Królowa buław nazywana jest także królową pałek albo królową kijów. Jest odpowiednikiem panowania nad własnym życiem. Sprawujemy całkowitą kontrolę w taki sam sposób, jak królowa decyduje o wszystkim w realnym życiu. Odznaczając się wytrwałością oraz nieugiętością jesteśmy w stanie osiągnąć wszelaki zamysł. To od nas zależy czy będziemy podążać za potajemnymi pragnieniami, czy unicestwimy je już w samym zarodku. Jako panujący autonomicznie pełnimy władzę, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa kijów wskazuje na to, żeby człowiek nauczył się oddania całego siebie w ważnym projekcie. Był nieustępliwy oraz nie poddawał się w połowie zmagań. Doprowadzajmy sprawę do końca. Nie można gasić w sobie ochoty osiągnięcia celu.

Karta Królowa buław – w miłości i uczuciach

Karta tarota Królowa buław: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje będą niosły za sobą profity. Aczkolwiek będzie w nich zawarta potrzeba niezależności oraz swobodnego działania. To będzie energiczny dzień. Prawdopodobna wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, spontaniczne zakupy.

Karta: Królowa buław – praca

Istnieje okazja na to, by sytuacja finansowa stała się korzystniejsza. Charyzma i odpowiednia argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Generalnie, jeśli powzięliśmy kroki w celu poprawienia sytuacji zawodowej, to wszystko skończy się pomyślnie na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze wysiłki, projekt skończy się sukcesem, wywalczymy podwyżkę.

Królowa buław: Rada Tarota

W dniu dzisiejszym zyskamy przejrzystość umysłu. Trzeba działać, gdyż stało się dla nas pewne, czego naprawdę chcemy. Królowa kijów chce, byśmy byli świadomi wewnętrznej mocy, która nas wypełnia. Z ochotą podzielmy się nią z najbliższymi i pokażmy im ścieżkę w jaki sposób odkryć ich potencjał. Zwłaszcza kiedy mają podcięte skrzydła. Aktualnie możemy stać się autorytetem dla pewnego człowieka.

Królowa buław: tarot zamiary

Dla związku królowa pałek oznacza włączenie pasji. Obecne będą rozpieszczanie, płomienny seks, opieka. Jest to właściwy moment, żeby zaplanować ciąże, bo sygnalizuje duże pokłady seksualności, szybkie zapłodnienie.

Królowa buław a uczucia

Jest to pomyślny okres. Istnieje duża szansa na spotkanie odpowiedniego człowieka. Kiedy odczuwamy samotność, trzeba wyjść do ludzi. Potrzebujemy pokrzepienia od drugiej osoby. Dzięki temu zwielokrotniamy także prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa kijów może symbolizować ognisty romans.

Karta tarota Królowa buław jako osoba

Na naszej drodze stanie osoba charakteryzująca się odpowiedzialnością, mądrością oraz dojrzałością. Ludzie obdarzają ją zaufaniem. Woli grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki błyskotliwemu umysłowi prawdopodobnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.