Karta As kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty As kielichów

As kielichów nazywany jest również as pucharów. Symbolizuje głównie uczucia, które w końcu dotrą do człowieka. Mogą być tak negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta szansy, dlatego należy przemyśleć, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można polepszyć? Może o czymś dawno fantazjowaliśmy a nareszcie warunki będą sprzyjać, aby wcielić plan w życie? Niejednokrotnie sygnalizuje rozpoczęcie nowej relacji. Wywrzemy dobre wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Z tego powodu as kielichów jest szansą na świeżą miłość. Jednakże od nas zależy czy chcemy zacząć nowy etap w życiu.

Karta As kielichów – w miłości i uczuciach

Karta: As kielichów – praca

As pucharów symbolizuje pracę pełną satysfakcji, pasji, kreatywności. Możemy poczuć, że zostaliśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w dobrej atmosferze. Okoliczności będą sprzyjać, jeśli chodzi o otworzenie własnej działalności. Może to się przejawić spotkaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym albo okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

Karta tarota As kielichów: Przyszłe wydarzenia

As pucharów mówi o momentach, które będą budziły w nas emocje. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, niespodziewane prezenty, spotkania z przyjaciółmi, na których sporo się dzieje. Może to być także rozpoczęcie kariery, która dostarcza nam wielu emocji lub skok na bungee dostarczający adrenaliny.

As kielichów: tarot zamiary

Wielokrotnie pokazuje na wkroczenie związku na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie lub decyzja dotycząca posiadania dziecka. Karta oznacza odnowienie się uczuć, dlatego możemy spodziewać się romantycznych wyznań, randek, podarunków. Generalnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co sprawiło, iż pokochaliśmy tę osobę.

As kielichów a uczucia

As pucharów przekazuje, iż będziemy mieć powodzenie. Pytając o konkretną osobę odpowiedź jest łatwa – jest nami zainteresowana. Co więcej, zjawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszankę różnych emocji.

As kielichów: Rada Tarota

Pojawi się szansa na doświadczenie czegoś emocjonującego. To zdarzenie sprawi, iż nasze życie nabierze jasnych barw. Z tego powodu konieczne jest, aby być otwartym na wszelakie sugestie. W przeciwnym przypadku ominie nas coś szczególnego! Dzisiaj jest pomyślny dzień na skończenie problemów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, pożegnanie zatargu. To okres, kiedy najskrytsze marzenia mogą stać się rzeczywistością!

Karta tarota As kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się masą przeżywanych przez nią uczuć. Ma dziecięce, poczciwe serce. Jest uczynna, pragnie pomagać. As pucharów to karta emocji może więc aktualnie z kimś się spotykać i opowiadać nam o drugiej osobie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.