Karta Król buław – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty Król buław

Król buław nazywany jest również królem pałek bądź królem kijów. Jako władca człowiek pragnie zmienić do tej pory obowiązujące reguły i normy na rzecz wdrożenia własnych opinii. Odczuwa silną potrzebę sprawowania kontroli nad resztą osób oraz środowiskiem, w którym się znajduje. Król kijów zdaje sobie sprawę, w jaki sposób uzasadniać swoje podejście z tego powodu z łatwością przychodzi mu nakłonienie ludzi do zmiany postępowania bądź też systemu wartości. Naturalnie na takie, które król kijów uznaje za trafne. Król kijów pragnie być dostrzegalny. Jest pewny siebie oraz posiada energię niezbędną do przeprowadzania zmian. Dlatego tak łatwo przychodzi mu wywieranie wpływu na innych.

Karta Król buław – w miłości i uczuciach

Król buław: Rada Tarota

Król pałek wskazuje, iż poprawa położenia nie nastąpi samoistnie. Należy przejąć inicjatywę. Pasywność jeszcze nigdy nie doprowadziła do zwycięstwa. W dniu dzisiejszym należy wykonać plan. Aczkolwiek nie należy tego dokonywać dążąc po trupach do celu. Król kijów może sygnalizować, iż staliśmy się dla kogoś kimś motywującym do działania.

Karta tarota Król buław jako osoba

Na naszej ścieżce pojawi się mężczyzna cechujący się wzbudzaniem uznania wśród innych. Wyróżnia się nadpobudliwością oraz byciem oparciem dla innych. To wspaniała cecha charakteru. Przypuszczalnie będzie pracować na ważnych stanowiskach takich jak dyrektor lub kierownik.

Król buław: tarot zamiary

W końcu zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy kategorycznie włączą się w sytuacje dotyczące związku. Ujawnią się dobre emocje takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotów popracować nad związkiem, jeżeli okaże to się niezbędne.

Król buław a uczucia

Król buław wskazuje, iż mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Przydarzą się okazje do nawiązania nowych znajomości. Karta pokazuje też, iż warto podjąć ryzyko. Jesteśmy obecnie za bardzo skoncentrowani na życiu zawodowym. Co może skończyć się zupełnym wyłączeniem nas z przestrzeni miłosnej.

Karta tarota Król buław: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które będą miały miejsce, przybliżą nas do zdobycia celu. Powinno się spożytkować okazje oraz nie pozostawać bezczynnym. Jest to okres odkrywana rzeczywistości. Jeżeli egzystowaliśmy w świecie marzeń, to król buław sprowadzi nas na ziemie. Dostrzeżemy czarno na białym, jakie życie jest w rzeczywistości, tu nie ma miejsca na wybryki wyobraźni.

Karta: Król buław – praca

W przypadku pojawienia się pomysłu na otwarcie swojej firmy powinno kierować się działaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako godną naśladowania. Nie działać w sposób impulsywny, bez wnikliwego przeanalizowania oraz dociekliwego przemyślenia za i przeciw. Istnieje też prawdopodobieństwo odnalezienie schowanych umiejętności, które zamienią się na dochodowe zarobki.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.