Karta 3 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 3 kielichów

3 kielichów nazywana jest też 3 pucharów. To czas zabawy, świętowania, odpoczynku. Sygnalizuje, że człowiek powinien radować się z życia. Zapomnieć o zmartwieniach i skończyć się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z oddanymi przyjaciółmi. Nadeszła możliwość na to, żeby odsunąć na bok codzienne kłopoty. Optymizm oraz tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie od nowa się odrodzi, a możliwości do przyjęć będzie aż nadto. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne wydarzenia w najbliższym czasie. Karta czasem sygnalizuje, iż człowiek stara się schować ból oraz przygnębienie za maską serdecznego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, że jest szczęśliwy i zadowolony z życia.

Karta 3 kielichów – w miłości i uczuciach

3 kielichów: Rada Tarota

3 kielichów nakazuje nam nie zapominać o przyjemności. Warto znaleźć czas na rozrywkę, śmiech oraz optymizm. Nie można żyć jedynie obowiązkami, ponieważ człowiek jest wówczas „martwy”. Powinno się podjąć działania, które napawają optymizmem oraz poznać ludzi tryskających pozytywną energią. Nauczmy się wreszcie cieszyć życiem!

Karta tarota 3 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Skończymy niezwykle niełatwy okres w życiu. W zamian za to pojawi się nowy, pozytywny etap. Znalezienie rozwiązania problemów, kompromisy, docenianie obecności ludzi. Wesołe momenty i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Imprezy okolicznościowe takie jak chrzest, komunia, ślub, urodziny.

3 kielichów a uczucia

Spora okazja na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas fascynowała. 3 kielichów aczkolwiek oznacza chwilowe, płomienne romanse z tego powodu nie ma co mieć nadziei na ustatkowanie się. Nie warto angażować się w tę relację pod kątem uczuciowym, ponieważ zakończy się jedynie na żarliwych chwilach bez obietnic. Ponadto, osoba ta może równocześnie mieć kilku partnerów.

Karta: 3 kielichów – praca

Obecne działania mogą zaprocentować w przyszłości. Ogólnie pozytywny okres w sferze zawodowej. Znajdzie się niemało okazji do przyjęć firmowych lub urlopów. Prawdopodobieństwo premii, bezpłatna pomoc ze strony Państwa w realizacji przedsięwzięcia.

3 kielichów: tarot zamiary

3 pucharów mówi o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie też oddziałują na tę relację. W pozytywnym kontekście nierzadko symbolizuje wspólne chwile z rodziną, dobre kontakty z teściami. Dużo okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym aspekcie może znaczyć, iż trafi się osoba trzecia, z którą partner będzie nas zdradzał bądź też jedynie zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

Karta tarota 3 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie uwielbiać przyjęcia. Może być duszą towarzystwa, bo nie brakuje jej uroku osobistego. Co więcej potrafi się wypowiadać, a ludzie zwyczajnie pragną jej słuchać. Ciągle zadowolona i uśmiechnięta. Wielokrotnie jest autorytetem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.