Karta 2 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 2 kielichów

2 kielichów nazywana jest też 2 pucharów. Symbolizuje rozpoczęcie znajomości. Drugą osobę powinniśmy traktować równorzędnie. Warto przemyśleć jak byśmy pragnęli, aby z nami się obchodzono i wtedy wdrożyć to postanowienie w życie. Z drugiej strony otrzymujemy przestrogę – nie należy patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, że mamy do czynienia zaledwie z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś mroczną, gorszą stronę (cechę). Dobrą stroną 2 kielichów jest to, iż wskazuje na relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Co więcej, obydwie strony w takim samym zakresie pragną porozumienia, zaangażowania, wyrozumiałości i szczerości.

Karta 2 kielichów – w miłości i uczuciach

2 kielichów: Rada Tarota

Karta prosi, abyśmy nauczyli się uzyskiwać zadowolenie z przychylności, jaką jest sprawiedliwe traktowanie przez obydwie strony. To prezent, bo ciężko trafić jest na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, opiekuńczego i tolerancyjnego. Większość osób chce górować nad innymi.

Karta tarota 2 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Docenia dobro drugiego człowieka. Jest godna zaufania, zrównoważona oraz komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz lub pielęgniarka.

2 kielichów a uczucia

2 kielichów sygnalizuje, że jest możliwość zawarcia uczuciowego, autentycznego związku. Kluczem do sukcesu jest tolerancja, spójność w formie kompromisów oraz nieskupianie się na przywarach. To wszystko, co należy zrobić, żeby zamienić fascynację (zauroczenie) w poważną, satysfakcjonującą relację.

2 kielichów: tarot zamiary

Dużo przyjemnych momentów. Możemy spodziewać się zaręczyn/ślubu i innych romantycznych wydarzeń. Poczujemy wzajemne dopełnianie się oraz nabierzemy przekonania co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś oczaruje.

Karta tarota 2 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Harmonia w kontaktach z ludźmi. Jeżeli do teraz czuliśmy wrogość bądź nienawiść, to właśnie obecnie nadejdzie moment wybaczenia. Konflikty zostawimy daleko za sobą i odnajdziemy sposób na porozumienie z drugą osobą. Możliwe ustępstwa i odnalezienie korzystnego rozwiązania, na które chętnie zgodzą się obydwie strony.

Karta: 2 kielichów – praca

Pomyślny czas w sferze finansów. Czekają nas pomyślne warunki umowy, satysfakcja z pracy, wsparcie w niełatwych momentach przez współpracowników oraz udana współpraca. Co interesujące 2 pucharów symbolizuje działanie we dwójkę, dlatego może nadarzyć się szansa do założenia firmy z partnerem albo zatrudnienie w tej samej firmie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.