Karta 5 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 5 kielichów

5 kielichów nazywana jest też 5 pucharów. Człowiek czuje się zraniony i nie umie pogodzić się z rzeczywistością. Jego przekonania, to czego się spodziewał oraz mocno pragnął, były jedynie iluzją utopią. Przestał widzieć pozytywne strony sytuacji, a koncentruje się tylko na cierpieniu. Zastanawia się, analizuje, roztrząsa, uskarża się i odczuwa wewnętrzny smutek. Wszystko widzi negatywnie – w ciemnych barwach. Przeniknął go pesymizm oraz całkowity brak wiary w lepsze jutro. 5 pucharów stara się nam pokazać, że świat nie jest tylko czarny. Musimy nauczyć się dostrzegać pozytywy chociażby w najtrudniejszym etapie życia. Nic nie jest czarno białe. Najczęściej przeważa szarość. Szary z kolei to mieszanina bieli (pozytywny aspekt) oraz czerni (negatywny wymiar).

Karta 5 kielichów – w miłości i uczuciach

5 kielichów a uczucia

Karta próbuje przekazać, z jakiego powodu nasz przedmiot westchnień kompletnie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam dobrego stylu, urody czy też uroku. Przypuszczalnie żyje bez przerwy wspomnieniami o byłym partnerze. Nie potrafi skończyć tego okresu.

5 kielichów: tarot zamiary

Karta może wskazywać, że powinniśmy zacząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 kielichów sygnalizuje też samotność, rozpacz, ból, nagłe odejście (śmierć bądź też momentalny rozpad związku), rezygnowanie z siebie na rzecz relacji.

Karta tarota 5 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i myśli, iż nic dobrego ją już nie spotka. Sama odbiera sobie szansę na poprawienie sytuacji. Nieprzychylny umysł udaremnia kroczenie w kierunku rozkwitu. Przepadają jej możliwości, sposobności i okazje na własne życzenie.

Karta: 5 kielichów – praca

Atmosfera w miejscu pracy zrobi się niekomfortowa, co znajdzie odbicie w naszych emocjach. Myślami będziemy powracać do pomyłek popełnionych w miejscu pracy i od nowa przeżywać niemiłe wspomnienia. Prawdopodobnie poniesiemy straty finansowe, a interesy nie przyniosą dobrych, oczekiwanych wyników.

Karta tarota 5 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Drobiazgowe analizowanie swojego życia, roztrząsanie bolesnych wspomnień, brak wyniku w projekcie gdzie sporo poświęciliśmy, przeważające pesymistyczne (trudne) emocje, trudności w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

5 kielichów: Rada Tarota

Nie powinniśmy żyć przeszłością i koncentrować się na ciężkich chwilach. Najwidoczniej tak miało być i należy skoncentrować się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odnaleźć co tak naprawdę jest źródłem szczęścia. Powracanie myślami do przeszłości, blokuje nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Dzisiaj mogą powrócić sprawy, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.