Karta 4 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 4 kielichów

4 kielichów nazywana jest również 4 pucharów. Człowieka dopadła monotonia. Ma poczucie, iż wszystko ma już za sobą, nic go nie zaskoczy. W skrócie-wszystko już przeżył. Mało tego nie jest za bardzo zadowolony ze swego życia, przez co nie widzi jego pozytywnych stron, prezentów od losu. Wszystko straciło sens – spotkania ze znajomymi, podejmowanie się nowych projektów lub też dotychczas satysfakcjonująca praca. Bez przerwy myśli o tym, czego nie ma, a co mógłby posiadać. Jest pazerny, chciałby mieć więcej i w ogóle nie docenia tego, co dostał od losu. Tak silnie jest skupiony na brakach, iż nie potrafi zobaczyć szans, jakie niesie dla niego wszechświat.

Karta 4 kielichów – w miłości i uczuciach

Karta: 4 kielichów – praca

W strefie zawodowej pojawi się brak motywacji do działania bądź wręcz niechęć do samej pracy. Obowiązki zaczną nas denerwować, nużyć lub wprost odbierać ochotę do życia. Nie będziemy się doskonalić, a stać w miejscu.

4 kielichów: tarot zamiary

To bardzo niefortunna karta dla związku. 4 pucharów pokazuje na to, iż relacja zaczyna się powoli psuć, kieruje się ku rozstaniu. To czas rozczarowań, niechęci do drugiej osoby, złamanego serce, braku zaciekawienia partnerem, rutyny oraz nieistniejącego zaangażowania w związek (brak działania), niezadowolenia z relacji.

4 kielichów a uczucia

4 pucharów ukazuje wycofanie się. My bądź też osoba, która nas zainteresowała, odczuwa brak chęci do stworzenia nowego związku albo żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta ukazuje też rozterki miłosne, rozczarowanie znajomością, niepewność co do uczuć, a nawet nudę.

4 kielichów: Rada Tarota

4 kielichów przestrzega przed pasywnością wywołaną przeszłością. Nie trzeba nam wpędzania się w poczucie winy, znajdowania rozwiązań minionych już kłopotów i kierowaniu na siebie złości. Trzeba sobie przebaczyć i podarować możliwość na start nowego etapu w życiu. Poza przeżytą porażką są inne rzeczy, na których powinno się skupić. Dziś zapewne będzie dominował negatywny nastrój.

Karta tarota 4 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się głównie brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Nie dostrzega sensu dalszej egzystencji. Przemęczona, rozżalona, znudzona a czasem przygnębiona.

Karta tarota 4 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzą momenty, które wywołają skoncentrowanie się na sobie. Zastanawianie się nad sensem życia i ocenianie go, inne postrzeganie rzeczywistości i zmiana podjętych już decyzji, poczucie tęsknoty za czymś, co już przenigdy nie będzie częścią naszego życia, stracone możliwości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.