Karta 7 kielichów – w miłości i uczuciach

Główne znaczenie karty 7 kielichów

7 kielichów nazywana jest również 7 pucharów. Pokazuje sytuację, w której człowiek ma sporo ścieżek do wyboru. Zazwyczaj jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się pogrążyć w fantazjach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Podświadomie wie, iż każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Z tego powodu woli zagłębić się w świecie fantazji. Każda perspektywa zdaje się tak nęcąca, że aż obawia się wycofać się z nieodpowiedniej. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej. Zwykle jednak tak silnie boi się nieodpowiedniego wyboru, iż rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek woli pozostać w świecie marzeń z powodu tego, iż założył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to dobre rozwiązanie, gdyż niewykorzystane możliwości znikną na zawsze. Wraz z nimi szansa na zmianę polepszenia egzystencji.

Karta 7 kielichów – w miłości i uczuciach

Karta tarota 7 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się zbyt dużą wrażliwością. Przeważnie przebywa w świecie marzeń, więc trudno jej trzeźwo ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle często zmienny, co naturalnie przenosi się na postępowanie. Trudno nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

7 kielichów: Rada Tarota

Jeśli czujemy, że pragniemy znajdować się w świecie fantazji, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednak, że nie może to trwać w nieskończoność. W odwrotnym wypadku zacznie nam się wydawać, że wyobraźnia to istotnie rzeczywistość. 7 kielichów opowiada o rozmaitościach i to nas dziś czeka. Emocje, przyjęcia, zabawa.

Karta tarota 7 kielichów: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które nadchodzą, będą cechowały się naszym niezdecydowaniem. Zjawi się sporo możliwości wyboru i nieodzowność zmiany decyzji w sytuacjach, które były już dokładnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymuszą na nas upartą postawę i podążanie do celu.

7 kielichów a uczucia

Dla osób samotnych 7 pucharów wskazuje, iż jesteśmy dla drugiej strony tylko opcją jedną z wielu. My zaś nierzadko śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Warto wiedzieć, iż może to być tylko fantazja. W rzeczywistości nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zdezorientowani. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

7 kielichów: tarot zamiary

7 pucharów może mówić o tym, że nadszedł okres, w którym będziemy przeżywać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do trosk. Jako ostrzeżenie karta mówi, że mamy problem z oceną rzeczywistości, więc łatwo będzie nas okłamać. Należy podchodzić do sytuacji na chłodno.

Karta: 7 kielichów – praca

Niepewność będzie królować. Na jakie stanowisko próbować się dostać? Którą firmę wybrać? Kreatywność jest cechą 7 pucharów, dlatego powinno się przygotowywać projekty, które wymagają umiejętnie pracującej wyobraźni. Być może uda to się przełożyć na satysfakcję szefa?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.